Holiday Inn Warszawa Józefów

ul.Telimeny 1
05-420 Józefów
+48 22 77 83 002
reservations@holiday.aquila.pl
www.holiday.aquila.pl


English version    

Deutsche Fassung


Gastronomia 


Restauracja LunaSol - nowocześnie urządzona, klimatyzowana zachwyci Państwa eleganckim, a jednocześnie oryginalnym wystrojem. Szef Kuchni proponuje atrakcyjne i urozmaicone menu, w którym znajdą Państwo smaczne potrawy kuchni polskiej i międzynarodowej. W letnie wieczory zapraszamy Państwa na rozległy taras, gdzie podamy romantyczną kolację, a Państwo zachwycicie się widokiem promieni zachodzącego słońca pląsających po tafli oczka wodnego.

W każdą niedzielę od 12.00 do 17.00 serwujemy brunch.

Kawiarnia Cassiopeia - Zapach świeżo parzonej kawy zwabi Państwa do Kawiarni Cassiopeia, gdzie w komfortowo urządzonym wnętrzu zasmakują się Państwo w pachnących ciastach, pysznych deserach i wyśmienitych przekąskach.

Bar kominkowy Fornax - usytuowany w pobliżu recepcji hotelu doskonale nadaje się na przykład na zimowe wieczory, gdy za oknami prószy śnieg, a Państwo wygodnie zasiadacie na miękkich kanapach i przy delikatnych dźwiękach muzyki oddajecie się ulubionej lekturze czy kameralnej dyskusji. Zawsze uśmiechnięta obsługa chętnie poda Państwu napoje ciepłe i zimne oraz alkohole i przekąski.

Bar bilardowy Comet – kosmiczna aranżacja baru doskonale nadaje się na organizację imprez okolicznościowych czy integracyjnych wieczorów dla firm.

Grill House - Ta przestronna altana to doskonałe miejsce spotkań, do którego zapraszamy zarówno w letnie wieczory, jak i zimowe popołudnia. Z wielką przyjemnością zorganizujemy tam dla Państwa przyjęcie na 150 osób, piknik, czy kameralne spotkanie.

Ognisko – zaaranżowane miejsce na przygotowanie ogniska z pewnością ucieszy amatorów pieczonych kiełbasek.