Hostel Castle Inn

ul. Świętojańska 2, 00-288 Warszawa,


English
version

 

Połóżony na Starym Mieście, na Placu Zamkowym, hotel CASTLE INN to elegancki obiekt noclegowy z kameralną, serdeczną atmosferą i indywidualnym podejściem do każdego gościa.. Goście mogą tu podziwiać piekny widok na Zamek Królewski i Kolumnę Zygmunta.
Od Zamku Królewskiego dzieli nas 10 metrów. Do Rynku Starego Miasta można dojść spacerem w ciągu 2 minut, a do współczesnego centrum Warszawy w ciągu 15 minut.
Obiekt znajduje się w zabytkowej kamienicy zbudowanej w XV wieku dla kolegium misjonarzy. W latach międzywojennych kamienica została odrestaurowana i przebudowana przez poetę i mecenasa sztuki Władysława Kościelskiego. W latach 90tych kamienica została dokładnie odrestaurowana zachowując jej zabytkowy charakter.
Miły i uśmiechnięty personel sprawi, że pobyt w hotelu będzie przyjemny i beztroski.

Pokoje

Hotel Castle Inn posiada 21 pokoi o wysokim standardzie. Wszystkie pokoje zostały zaprojektowane przez warszawskich artystów. Każdy pokój jest inny i stanowi oddzielny projekt artystyczny.
Pokoje posiadają komfortowe łazienki, telewizory LCD i darmowy dostęp do bezprzewodowego Internetu. Goście mogą wybrać pokoje jedno- dwu- i trzyosobowe w dwóch standardach: standard castle view i apartament de luxe, czyli bardzo duże pokoje z najlepszym widokiem.

Wyposażenie hotelu

  • Sala konferencyjna mogąca pomieścić jednorazowo 15-20 osób


 

Hostel Castle Inn room Hostel Castle Inn room
Hostel Castle Inn room Hostel Castle Inn room
Hostel Castle Inn room Hostel Castle Inn room
Hostel Castle Inn room

 


Ceny:

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (4)


Lokalizacja

Hotel Castle Inn znajduje się w centrum Starego Miasta, przy Placu Zamkowym, ok. 15 minut spacerem od centrum miasta.


www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)