logo.jpg (23337 bytes)

Hotel 500

ul. Warszawska 31
05-130 Zegrze Południowe
Polska
Tel: +48-(22) 7746666
Fax: +48-(22) 7741244

e-mail:zegrze@hotel500.com.pl
e
------------------------------------

English
version

Deutsche
Fassung

Domowa strona sieci Hoteli 500

front1.jpg (31783 bytes)

gwiazdka gwiazdka

Zegrze - piękna miejscowość wypoczynkowa w pobliżu Warszawy, stała się - za sprawą Hotelu 500 - także ośrodkiem turystyki biznesowej. Hotel znajduje się zaledwie 25 minut jazdy od centrum Warszawy.
Położony jest nad samym brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego, hotel daje możliwość wypoczynku na piaszczystej plaży. Molo, przystań, malowniczy widok na Zalew Zegrzyński, wszystko to pozwala zapomnieć o wielkomiejskim zgiełku. Cisza i spokój oraz przepiękna przyroda otaczająca hotel sprzyja wypoczynkowi. Jest to także wspaniałe miejsce do pracy, podejmowania decyzji i realizacji szkoleń.
Hotel 500 to także idealne miejsce na szkolenia konferencje i bankiety. Jedenaście sal konferencyjnych wyposażonych w nowoczesny sprzęt audiowizualny może pomieścić od 30 do 250 osób. Hotel posiada 135 pokoi dwuosobowych i 6 apartamentów (typu studio), również dla niepełnosprawnych. W każdym pokoju łazienka, telefon i telewizor. Do dyspozycji gości jest bar i restauracja, która swoim eleganckim wnętrzem i spokojną atmosferą lokalu przyciąga wszystkich, którzy spotykają się służbowo jak i w celach prywatnych. Bogata oferta imprez towarzyszących umożliwia aktywny wypoczynek.
Goście mogą się zrelaksować korzystając z hotelowej sauny lub siłowni. W hotelu znajduje się też wypożyczalnia kajaków, łódek i rowerów wodnych. Hotel oferuje gościom wiele atrakcji jak żeglowanie, jazda konna, ogniska z programem artystycznym, pokazy kaskaderskie i woltyżerki, i wiele innych atrakcji. Na terenie hotelu dostępny jest bezpłatny parking dozorowany.

Honorujemy następujące karty kredytowe: VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS,  EUROCARD  i inne.


Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (2)

Sale konferencyjne


Jak dojechać do hotelu

Hotel jest położony na południowym brzegu Zalewu Zegrzyńskiego, 30 km od centrum Warszawy (ok. 25 minut jazdy samochodem- kierunek Suwałki), 30 km od Dworca Warszawa Centralna. Do hotelu można dojechać autobusami komunikacji podmiejskiej w kierunku Serocka.

mapSM.jpg (7172 bytes)

Kliknij żeby zobaczyć mapę


Hotele 500:
Zegrze
Stryków
Tarnowo Podgórne
Cieszyn
Święta Lipka


www.polhotels.com www.poltravel.com