Warsaw Overnight Old Town Stara

ul. Stara 7/22
00-231 Warszawa
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Apartament Old Town Stara zlokalizowany jest na warszawskiej starówce i oferuje noclegi w obszernym mieszkaniu z kuchnią, łazienką i koniecznym wyposażeniem.

Lokalizacja

Apartament Old Town Stara znajduje się w historycznej kamiennicy na Starym Mieście, w bliskiej odległości od Zamku Królewskiego oraz przystanków transportu miejskiego.

Zakwaterowanie

Apartament typu studio opowierzchni 37 m2 znajdujący się w bocznej ulicy z widokiem na pełne zieleni patio zapewnia niezakłócony odpoczynek. W skład apartamentu wchodzi salon (część wypoczynkowa i sypialna) wyposażony w telewizor LCD, odtwarzacz DVD oraz zestaw kina domowego i łącze internetowe, osobna kuchnia i łazienka z kabiną natryskową i pralką.

Informacje dodatkowe

Klucze odbierane są w wybranym apartamencie o godzinie uzgodnionej z osobą dysponującą kluczami. W przypadku zmiany godziny przyjazdu należy poinformować o tym fakcie osobę dysponującą kluczami. Podczas przekazania kluczy do apartamentu gość ma obowiązek wpłaty depozytu w wysokości 100 PLN na poczet ewentualnych uszkodzeń. W przypadku odbioru kluczy po godz. 22:30 obowiązuje dodatkowa opłata.


Ceny

Ceny od: 57,86 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia


www.polhotels.com  www.poltravel.com