U Pietrzaków

ul. Lipowa 20
05 - 220 Zielonka
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Mieszczący się w Zielonce, zaledwie 12 km od Warszawy, Hotel "U Pietrzaków" to nowoczesny kompleks hotelowo-konferencyjno-restauracyjny. Położony przy trasach szybkiego ruchu Warszawa - Wyszków E67 (S8) i Warszawa - Nieporęt 631, hotel U Pietrzaków jest dogodnym miejscem zarówno do zorganizowania konferencji jak i na wypoczynek w ciszy i spokoju. Wybierając pokój w hotelu U Pietrzaków goście przekonają się o najwyższej jakości świadczonych usług.
 

Goście spędzą tu pobyt  w komfortowo urządzonych pokojach jedno i dwuosobowych, wyposażonych w pełen węzeł sanitarny, TV sat, radio, telefon, Internet bezprzewodowy. W pokojach typu Studio i VIP o podwyższonym standardzie goście znajdą osobną sypialnię i pokój dzienny, zaś w łazience można cieszyć się prysznicem lub wanną. Wszystkie pokoje są klimatyzowane. Hotel jest dostosowany do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych.

Eleganckie wnętrza, miła i profesjonalna obsługa sprawią, że goście spędzą tu niezapomniany pobyt.


Nowoczesne centrum konferencyjne z pięcioma klimatyzowanymi, wielofunkcyjnymi salami szkoleniowo-konferencyjnymi, które mogą pomieścić od 10 do 400 osób, będzie wspanialym miejscem do zorganizowania konferencji lub szkolenia.
Sale wyposażone są w audiowizualne i multimedialne, łącze internetowe (przewodowe i bezprzewodowe).
Dla uczestników spotkań można zamówić usługi cateringowe.

Restauracja "U Pietrzaków" obejmuje trzy klimatyzowane sale restauracyjne urządzone w odmienny sposób. Restauracja Kamienica urządzana w stylu kolonialnym oferuje gościom dania kuchni polskiej wzbogacone o europejskie smaki. Uprzejma i serdeczna obsługa sprawią, że posiłek będzie miłym przeżyciem. Karta dań zmienia się kilka razy do roku oferując gościom zdrowe dania sezonowe przygotowane ze świeżych lokalnych produktów.
Restauracja Patio stanowi piękny ogród zimowy z oszkloną, klimatyzowaną oranżerią   w stylu prowansalskim, oferuje pyszne dania w otoczeniu zieleni, gdzie nie tylko dobrze zjesz ale zrelaksujesz się i wypoczniesz.
W hotelowym klubie goście mogą bawić się do białego rana smakując drinki i przekąski. Nowoczesny parkiet taneczny zapewni gościom wspaniałą zabawę.


Ceny

Ceny od: EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel U Pietrzaków mieści się w Zielonce, zaledwie 12 km od Warszawy.


Zdjęcia

U Pietrzaków U Pietrzaków
U Pietrzaków

www.polhotels.com  www.poltravel.com