Twins II

ul. Żywiczna 57
03-179 Warszawa
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Hotel i Centrum Szkoleniowe Twins II znajduje się w warszawskiej dzielnicy Białołęka, jedynie 11 km od centrum stolicy. Hotel dysponuje komfortowymi, świetnie wyposażonymi pokojami, restauracją, a także szerokim zapleczem konferencyjno-bankietowym.

Lokalizacja

Centrum Szkoleniowe TWINS jest miejscem wkomponowanym w naturalne środowisko i tereny zielone, z dala od zgiełku wielkiego miasta. Lokalizacja w zielonym rejonie Białołęki, niedaleko Ratusza Dzielnicy, jedynie 11 km od centrum Warszawy, zapewnia przytulną atmosferę i doskonałe warunki zarówno do pracy, jak i do odpoczynku.

Pokoje

Hotel dysponuje łącznie 84 miejscami noclegowymi w 41 pokojach 1-, 2- i 3-osobowych (w tym 26 pokoi dwuosobowych (TWIN) z oddzielnymi łóżkami, 5 pokoi jednoosobowych (SGL) i 8 pokoi trzyosobowych (TPL)przystosowanych dla osób niepełnosprawnych) oraz 2 apartamentach. Każdy z pokoi wyposażony jest w telefon, telewizor LCD z kanałami telewizji satelitarnej, dostęp do Internetu, komputer oraz łazienkę z kabiną prysznicową.
Łazienki w apartamentach wyposażone są w saunę parową i moduł masażu.

Wyżywienie

Hotelowa restauracja oferuje serwowane w postaci stołu szwedzkiego dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Od poniedziałku do piątku szef kuchni przygotowuje urozmaicone potrawy z menu, w którym znajduje się ponad 100 pozycji. Każdego dnia usiłujemy zapewnić gościom nowe wrażenia kulinarne.

Ogrody Letnie

Zielone tereny otaczające hotel posiadają stacjonarny grill, drewnianą altanę, ogród, oczka wodne, wodospady. W okresie letnim zapraszamy na doskonałe potrawy prosto z kamiennego grilla. Wygodne ławy znajdujące się pod drewnianymi wiatami zapewniają relaks, natomiast oczka wodne z wodospadami umożliwiają obserwowanie pływających barwnych rybek.

Konferencje

Centrum konferencyjne hotelu posiada cztery sale konferencyjne wyposażone w klimatyzację i będące w stanie pomieścić od 20 do 270 osób.
Wyposażenie sal konferencyjnych obejmuje: ekrany, flipcharty, rzutniki pisma, rzutniki slajdów z dodatkowymi magazynkami, telewizory, magnetowidy, odtwarzacze DVD i CD, projektory multimedialne, systemy nagłośnieniowe z bezprzewodowymi mikrofonami, bezprzewodowe łącze internetowe, kabiny oraz systemy translatorskie (na życzenie). Centrum Szkoleniowe Hotelu TWINS dostosowane jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.


Ceny

Ceny od: 57,86 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia


www.polhotels.com  www.poltravel.com