TWW Apartamenty Ochota

ul. Sierpińskiego 1A & 3
02-122 Warszawa
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

TWW Apartamenty Ochota jest zespołem 10 komfortowych apartamentów znajdujących się na ul. Sierpińskiego w Warszawie, z dogodnym połączeniem drogowym od strony Radomia i Krakowa oraz portu lotniczego Chopina.

Lokalizacja

Apartamenty znajdują się w warszawskiej dzielnicy Ochota. Podróż z Dworca Warszawa Centralna tramwajem linii 7, 9 lub 2 trwa ok. 25 minut, samochodem - 15 min., z portu lotniczego Chopina dojazd taksówką zajmuje ok. 10 min. Przystanki komunikacji miejskiej usytuowane są w bliskiej odległości od TWW Apartamenty Ochota.

Zakwaterowanie

Elegancko umeblowane, szykowne apartamenty proponują noclegi w praktycznie wyposażonych, nowoczesnych pomieszczeniach. Wszystkie apartamenty oferują komfortową część wypoczynkową z telewizorem i kanałami telewizji kablowej oraz nieodpłatnym łączem internetowym, kompletnie wyposażony aneks kuchenny oraz łazienkę z kabiną natryskową albo wanną.

Wyżywienie

Od poniedziałku do piątku możliwe jest zamówienie śniadania (za dodatkową opłatą), które podawane jest w restauracji zlokalizowanej w budynku.

Informacje dodatkowe

Przed przybyciem trzeba sprecyzować miejsce i czas odbioru kluczy. Klucze można odebrać w dniu przybycia po godzinie 15.00, natomiast ich zwrot musi nastąpić do godziny 12.00 w dniu wyjazdu.


Ceny

Ceny od: 60,30 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Apartament Apartament
Apartament Apartament
Apartament Apartament

www.polhotels.com  www.poltravel.com