TWW Apartamenty Mokotów

ul. Bukowińska 26B i 26C
02-703 Warszawa
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

TWW Apartamenty Mokotów jest zespołem pięciu stylowych, nowocześnie zaprojektowanych apartamentów usytuowanych na ul. Bukowińskiej w Warszawie, obok stacji metra „Wilanowska”. Doskonała lokalizacja oraz bezproblemowy dojazd komunikacją miejską umożliwiają łatwy dojazd na Dworzec Centralny i do centrum miasta.

Lokalizacja

Apartamenty zlokalizowane są w warszawskiej dzielnicy Mokotów. Z Dworca Warszawa Centralna możliwe jest dotarcie metrem (stacja "Wilanowska" - ok. 10 min. jazdy) i dojście pieszo ok. 250 m do apartamentu, jazda taksówką z portu lotniczego zajmuje ok. 15 minut.

Zakwaterowanie

Każdy z elegancko umeblowanych apartamentów, zależnie od powierzchni, dysponuje jedną lub dwiema sypialniami i posiada nieodpłatne łącze internetowe oraz telewizor z kanałami telewizji kablowej. Każdy apartament posiada kompletnie wyposażony aneks kuchenny i obszerną łazienkę z kabiną natryskową albo wanną.

Udogodnienia

TWW Apartamenty Mokotów oferują gościom nieodpłatny parking podziemny.

Wyżywienie

Od poniedziałku do piątku możliwe jest zamówienie (za dodatkową płatnością) śniadania bezpośrednio do mieszkania.

Informacje dodatkowe

Przed przybyciem trzeba sprecyzować punkt i czas odebrania kluczy. Odbioru kluczy można dokonać w dniu przyjazdu po godzinie 15.00, a ich zwrot musi nastąpić do godziny 12.00 w dniu wyjazdu.


Ceny

Ceny od: 68,20 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Apartament Apartament
Kuchnia

www.polhotels.com  www.poltravel.com