Hotel Patron

Al. Dzieci Polskich 20
04-736 Warszawa
tel./fax 22 815 26 37,
tel. 22 815 72 26, 22 815 24 51
e-mail :hotel@patron.waw.pl

-----------------------------
English versionDeutsche Fassung

Mieszczący się w Międzylesiu Hotel Patron Hotel istnieje od grudnia 1978 r. Początkowo był to Hotel dla Matki z Dzieckiem przy Szpitalu Centrum Zdrowia Dziecka. Zaś od sierpnia 2002 Patron istnieje jako hotel oferujący wogodne zakwaterowanie dla gości indywidualnych i grup.

Korzystna lokalizacja w pobliżu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, z dala od zgiełku miasta, zapewnia idealne warunki do wypoczynku i pracy.


Hotel posiada 250 pokoi 1-, 2- i 3-osobwych. Goście mogą także wybrać pokoje o podwyższonym standardzie. Wszystkie pokoje są wyposażone w pełny węzeł sanitarny, balkon, aneks kuchenny lub czajnik elektryczny. Większość pokoi posiada także w lodówki i radia, a na na życzenie gości - telewizor.
Goście mają do swojej dyspozycji: salon fryzjerski, sklepik, salę telewizyjną i parking strzeżony. Na terenie Centrum Zdrowia Dziecka są także 2 stołówki, bufety, agencja pocztowa, kiosk, apteka, i bankomat. W obiekcie są także 2 sale konferencyjne z kompletnym wyposażeniem, które mogą przyjąć 70 i 180 osób. Rekreację zapewnią gościom kryty basen, sauna, siłownia i korty tenisowe, znajdujące się na terenie centrum.

Hotel organizuje również szkolenia, spotkania i konferencje. Szczególnie serdecznie hotel zaprasza grupy szkolne, dla których oferowane są specjalne zniżki.Akceptujemy płatność kartami kredytowymi.


Pokój


Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (4)Lokalizacja

Hotel znajduje się 18 km od centrum miasta, 18 km od głównej stacji kolejowej i 20 km od głównej stacji PKS. Lotnisko jest 25 km od hotelu. Do hotelu można dojechać autobusami miejskimi: z Dworca Centralnego - 525 i 359, z Dworca Wschodniego - 147, oraz autobusem 125. Można także dojechać pociągiem do stacji Warszawa-Międzylesie.
Na życzenie zapewniamy transfer z lotniska. Na parkingu przy hotelu goście podróżujący własnym samochodem lub grupy autokarowe mogą zaparkować samochody i autobusy.


www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)