P&O Apartments Zbawiciela

ul. Mokotowska 17/7
00-640 Warszawa
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Znajdujący się w samym centrum Warszawy, stylowo zaprojektowany P&O Apartments Zbawiciela oferuje dogodny dojazd do i z Portu Lotniczego Chopina, co zapewnia znakomite warunki pobytu zarówno dla turystów, jak i gości przyjeżdżających w celach służbowych. Dodatkową zaletą jest bliska odległość do przystanków transportu miejskiego, co umożliwia bezproblemowy dostęp do atrakcji kulturalnych, rozrywkowych i turystycznych.

Lokalizacja

Mieszkanie znajduje się blisko Placu Zbawiciela, 100 m od stacji metra Politechnika, na ul. Mokotowskiej. Plac Konstytucji znajduje się w odległości 500 m, a Dworzec Warszawa Centralna – 2 km.

Zakwaterowanie

Stylowe, jednopokojowe mieszkanie mogące pomieścić do 3 osób, zlokalizowane jest  na 4 piętrze budynku wyposażonego w windę. W jego skład wchodzi pokój (rozkładana kanapa, rozkładany fotel do spania, stolik, telewizor, szafa , regał), kuchni z kompletnym wyposażeniem (kuchenka, płyta elektryczna, lodówka, czajnik elektryczny, opiekacz, pralka, aneks jadalny ze szklanym stołem) oraz nowoczesnej łazienki z kabiną natryskową. Apartament wyposażony jest również w telewizję kablową, odkurzacz, żelazko, deskę do prasowania, ręczniki oraz pościel.

Udogodnienia

Apartament posiada miejsce parkingowe na zamkniętym, wewnętrznym terenie budynku.

Informacje dodatkowe

Przekazanie kluczy do mieszkania ma miejsce w dniu zameldowania, bezpośrednio w wynajmowanym lokalu w obecności przedstawiciela P&O Apartments albo w biurze. Przekazanie kluczy po godz. 23.00 nie jest możliwe (poza okolicznościami wyjątkowymi po wcześniejszym uzgodnieniu z osobą przekazującą klucze). Z noclegu nie może korzystać większa liczba gości niż została podana w czasie rezerwacji.


Ceny

Ceny od: 62,39 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

P&O Apartments Zbawiciela P&O Apartments Zbawiciela
P&O Apartments Zbawiciela P&O Apartments Zbawiciela
P&O Apartments Zbawiciela P&O Apartments Zbawiciela
P&O Apartments Zbawiciela P&O Apartments Zbawiciela
P&O Apartments Zbawiciela

www.polhotels.com  www.poltravel.com