Noclegi Okęcie

Al. Krakowska 228, Warszawa, Al. Krakowska 236, Warszawa, Al. Krakowska 236a, Warszawa


English
version

 

W Noclegach Okęcie goście moga przenocować w jednym z trzech kameralnych, znakomicie zlokalizowanych pensjonatów przy Al. Krakowskiej 228, 236 i 236a w Warszawie. Noclegi Okęcie znadują się w bliskim sąsiedztwie lotniska Okęcie i Centrum. Można tu zamieszkać w Warszawie wygodnie i tanio! Kameralna wielkość, przyjazna obsługa, wygodne pokoje - wszystko to sprawia, iż goście są oczarowani rodzinną, przyjazną i życzliwą atmosferą.
Goście znajdą tu niepowtarzalny klimat, miłą, rodzinną atmosferę.

W pensjonacie przy Al. Krakowskiej 236a goście znajdą 20 jasnych, nowoczesnych i komfortowych pokoi z łazienkami, bezpłatnym, bezprzewodowym Internetem oraz telewizorami LCD z telewizją satelitarną. Hotel oferuje pokoje jedno i dwuosobowe z łazienkami.
Pensjonat jest przytulny, kameralny, wyposażony w meble i sprzęt wysokiej jakości.
Goście mieszkający w pokojach usytuowanych na parterze mają do dyspozycji mały prywatny taras na którym można grillować.

W dwóch pozostałych pensjonatach gości znajdą 23 jasne, nowoczesne, przestronne pokoje 1, 2, 3 , 4 i 5 -osobowe. Pokoje wyposażone są w funkcjonalne meble, telewizory LCD z telewizją satelitarną, komplet pościeli, ręczniki, lampki nocne. Łazienki i kuchnie są wprawdzie wspólne, ale ich rozmieszczenie i ilość gwarantują pełną dyskrecję (12 łazienek i 4 kuchnie na 23 pokoje). W obu obiektach zapewniamy bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Do dyspozycji gości są dwie w pełni wyposażone kuchnie, w których można samodzielnie przygotować posiłki.
Rano podawne są pyszne śniadania. Restauracja oferuje również smaczne obiady i kolacje.
Pensjonaty posiadaą ogrodzone parkingi, gdzie można bezpiecznie zostawić samochód.
Grill, taras, ogród zapraszają do wypoczynku.
Goście mają tu zapewnione całkowite bezpieczeństwo - budynki i parkingi są stale monitorowane. O czystość dba serwis sprzątający. Recepcja w pensjonacie jest czynna 24 h na dobę.

Usługi dodatkowe

  • restauracja
  • ogród
  • recepcja czynna 24h
  • kuchnia dla gości
  • parking


 


 

 


Lokalizacja

Kliknij, żeby zobaczyć mapę 

 

Noclegi Okęcie to 3 pensjonaty znajdujące się blisko lotniska Okęcie.


www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)