Mieszkanie Na Zawołanie Poznańska

ul. Poznańska 12/57
00-680 Warszawa
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Mieszkanie na Zawołanie to wygodne, stylowo zaaranżowane apartamenty w Warszawie. Oferta zawiera możliwość zarówno krótko-, jak i długoterminowego pobytu w apartamentach o urozmaiconym standardzie, w świetnych lokalizacjach. Apartament Poznańska stanowi doskonałe lokum zarówno dla Gości przybywających do Warszawy w celach turystycznych, jak i podróżujących służbowo. Apartament znajdujący się w kamienicy od strony podwórka, gwarantuje niezakłócony i spokojny pobyt konieczny do pracy i odpoczynku.

Lokalizacja

Apartament zlokalizowany jest na ul. Poznańskiej, między stacjami metra Politechnika i Centrum, niedaleko Placu Konstytucji. Przybliżone odległości: stacja metra – 500 m, Pałac Kultury i Nauki – 500 m, Port Lotniczy Chopina – 6 km, Stadion Narodowy - 1 km, Dworzec Warszawa Centralna - 1 km.

Zakwaterowanie

Apartament typu studio został zaaranżowany we współczesnym stylu i praktycznie wyposażony. Składa się on z pokoju z rozkładaną, dwuosobową kanapą, aneksu kuchennego z niezbędnymi sprzętami AGD oraz łazienki z kabiną natryskową. W mieszkaniu znajduje się komplet pościeli, ręczniki, suszarka do włosów, telewizor z szeroką gamą kanałów oraz dostęp do Internetu za dodatkową opłatą.


Ceny

Ceny od: 37,16 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Apartament Apartament
Apartament Apartament
Apartament Kuchnia

www.polhotels.com  www.poltravel.com