Rest

ul. Poznańska 33
05-850 Mory k. Warszawy
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstar

Znajdujący się w odległości 11 km od centrum Warszawy hotel Rest dysponuje wygodnymi pokojami z łazienką i telewizorem oraz 6 klimatyzowanymi salami konferencyjnymi. Hotel posiada również centrum rozrywkowe.

Lokalizacja

Hotel Rest znajduje się 800 metrów od granic Warszawy, 11 km od centrum stolicy, tuż obok trasy w kierunku Poznania. W czasie pobytu goście będą mogli wybrać się do malowniczego Kampinoskiego Parku Narodowego, położonego 8 km od hotelu. W niewielkiej odległości od hotelu znajduje się przystanek autobusowy, skąd dojechać można do centrum Warszawy.

Pokoje

Hotel dysponuje wygodnymi, przytulnymi pokojami z łazienką, telewizorem, telefonem i radiem.

Udogodnienia

Hotel oferuje centrum rozrywki, gdzie goście mogą skorzystać z kręgielni, stołu bilardowego, rzutek oraz piłkarzyków. Centrum odnowy biologicznej posiada siłownię, saunę fińską, łaźnię parową, kabinę na podczerwień, jacuzzi i solarium.

Na terenie całego obiektu dostępne jest bezprzewodowe połączenie z Internetem oraz nieodpłatny dozorowany parking.

Wyżywienie

Hotelowa restauracja oferuje smakowite potrawy kuchni polskiej i międzynarodowej. Hotel posiada również bar.

Konferencje

Hotel Rest dysponuje sześcioma klimatyzowanymi i świetnie wyposażonymi salami konferencyjnymi, będącymi w stanie łącznie pomieścić do 400 osób. W skład standardowego wyposażenia sal konferencyjnych wchodzi system nagłośnieniowy, łącze internetowe, ekran, flipchart, rzutnik folii i telewizor.


Ceny

Ceny od: 37,57 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia


www.polhotels.com  www.poltravel.com