Al. Jana Pawła II 22
00-133 Warszawa
Polska

------------------------------
English
version


Deutsche FassungHotel znajduje się w centrum Warszawy, przy eleganckiej i nowoczesnej ulicy mieszczącej znane firmy, banki i inne. Hotel jest blisko Starego Miasta i głownego dworca kolejowego. Hotel stanowi atrakcyjne miejsce dla biznesmenów, polityków, itd.
W okolicy można znaleźć eleganckie sklepy, restauracje oraz duże centrum handlowe Złote Tarasy.
Hotel Mercure oferuje 249 klimatyzowanych pokoi. Goście mogą wybrać pomiędzy 88 pokojami jednoosobowymi, 148 pokojami dwuosobowymi, 6 pokojami dla niepełnosprawnych i 7 apartamentami. Pokoje wyposażone są w łązienki, telewizory, telewizję satelitarną, system telewizji płatnej, radio. W całym hotelu można korzystać z bezprzewodowego Internetu. Można skorzystać z pralni oraz żelazka w recepcji.
W hotelu znajduje się centrum rekreacyjne z sauną, siłownią i masażami.
Aby smacznie zjeść i mile spędzić wolny czas goście mogą wybierać pomiędzy klimatyzowaną restauracją podającą dania regionalne, kawiarnią oferującą wspaniałę desery i napoje, oraz barem gdzie można posłuchać muzyki jazzowej.
W hotelu znajdują się sklepy i boutiki oraz informacja turystyczna. Hotel przystosowany jest dla osób niepełnospranych. Posiada podziemny parking strzeżony.
Dla celów biznesowych jest centrum biznesu, drukarka, komputer i fax. Wyposażenie hotelowe obejmuje ponadto : sale konferencyjne, pokój serwisowy, opieka nad dziećmi na życzenie, sejf, busik z lotniska na życzenie.  


Hotel Mercure Fryderyk Chopin, Warszawa - 250 klimatyzowanych pokoi.
Przyjmuje Visa, MasterCard, American Express, JCB i DC

Hotel w skrócie:

Transport publiczny

 
Wyposażenie hotelu

Wyposażenie pokoi


Cennik

Ceny od 50 EUR.
Kliknij w celu sprawdzenia obowiązującego cennikaPokoje
 


Dogodny jest dojazd do Hotelu Mercure w Warszawie

mapsm.jpg (11095 bytes) KLIKNIJ, ŻEBY ZOBACZYĆ  MAPĘ

Hotel jest usytuowany w centrum, 1,5 km od głównej stacji kolejowej i stacji PKS i 9 km od lotniska Okęcie. Do hotelu kursują autobusy nr: 500, 510, 148..
Z lotniska kursuje autobus nr 175 do stacji Warszawa Centralna a nastepnie autobus 500 do hotelu. 


www.polhotels.com www.poltravel.com