Hotel Mazurkas

Sale konferencyjne


Na powierzchni blisko 900 m2 hotel oferuje 12 klimatyzowanych sal - usytuowanych na dwóch poziomach hotelu. Sale konferencyjne wyposażone są w nowoczesny sprzęt techniczny i audio-wizualny. Możliwość indywidualnej aranżacji sal o powierzchni od 23 do 370 m2 pozwala dostosować wielkość i układ sal do oczekiwań klientów i typu imprezy, a system dźwiękoszczelnych ścianek działowych gwarantuje komfort i wygodę uczestnikom każdego spotkania.

Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą Państwu we wszystkich przygotowaniach i spełnieniu nawet najbardziej wyszukanych życzeń - jakich zwykle nie brakuje przy organizacji konferencji, szkolenia, sympozjum czy bankietu.

Po pracowitym dniu spędzonym na obradach - proponujemy różnego rodzaju imprezy towarzyszące aranżowane na terenie hotelu lub/i w wybranym przez Państwa miejscu - dostosowane do stylu imprezy, oczekiwań organizatora i budżetu jakim dysponuje.

Organizacja imprez poza terenem hotelu - jest naszą specjalnością. Gwarantujemy transport własnymi autokarami oraz organizację i obsługę imprez towarzyszących konferencji według dowolnego scenariusza, wybranego z naszej bogatej oferty lub przygotowanej według Państwa indywidualnych życzeń.

 
Parter      rozkład sal konferencyjnych

Piętro      rozkład sal konferencyjnych