Kalinowy Sen

Ul. Kaliny 2 F
03-159 Warszawa
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Znajdująca się w spokojnej, zadrzewionej okolicy w warszawskiej dzielnicy Białołęka Willa Kalinowy Sen oferuje profesjonalną obsługę oraz noclegi w stylowych, funkcjonalnie wyposażonych pokojach z nieodpłatnym,bezprzewodowym łączem internetowym.

Lokalizacja

Villa znajduje się na Białołęce w północnej części Warszawy, na willowym osiedlu Dąbrówka Szlachecka, nieopodal trasy nr 61 Warszawa - Legionowo - Ostrołęka - Augustów. Centrum miasta znajduje się w odległości 16 km.

Pokoje

Hotel dysponuje 24 miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3, 4, 5 i 6-osobowych i dwóch niezależnych apartamentach 6-osobowych znajdujących się w oddzielnym budynku. Wszystkie pokoje posiadają bezpłatnego łącze internetowe Wi-Fi, część pokoi ma balkony, 5 z nich wyposażonych jest w multimedialne telewizory LCD. Na każdej z dwóch kondygnacji znajduje się łazienka. Serwis obejmuje pościel oraz ręczniki, na życzenie dostępne są szlafroki, jednorazowe kapcie i czepki kąpielowe.

Udogodnienia

Goście mogą korzystać z salonu z kącikiem wypoczynkowym i telewizorem multimedialnym (dostępnego w godzinach 10.00 - 22.00), obszernego ogrodu z bezpośrednim dostępem do lasu oraz miejsca do grillowania. Obok hotelu znajduje się ogrodzony, całodobowy, nieodpłatny parking.

Wyżywienie

Możliwe jest wykupienie śniadania w cenie 15 PLN od osoby, które podawane jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 9.00, w weekendy od 8.00 do 10.00 oraz po uprzednim ustaleniu - obiadu, kolacji albo obiadokolacji.

Konferencje

Obiekt dysponuje salą konferencyjną wyposażoną w projektor multimedialny, telewizor multimedialny, ekran, flipchart, bezprzewodowe łącze internetowe (stałe połączenie Wi-Fi) i dostosowana do profesjonalnej organizacji szkoleń, konferencji lub spotkań biznesowych.


Ceny

Ceny od: 23,82 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Kalinowy Sen Kalinowy Sen
Kalinowy Sen Kalinowy Sen

www.polhotels.com  www.poltravel.com