Euromotel

Solec 157
05-532 Solec/Baniocha
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

Lokalizacja

Euromotel znajduje się w odległości 28 km od śródmieścia Warszawy, w dogodnym dla podróżnych umiejscowieniu, w pobliżu skrzyżowania szos Piaseczno – Konstancin - Góra Kalwaria. Umożliwia to doskonały dojazd do pobliskich miejscowości.

Pokoje

Motel oferuje 12 pokoi 1- , 2- i 3-osobowych plus trzy apartamenty. Pokoje 2- i 3-osobowe wyposażone są w łazienkę z natryskiem, TV-SAT, 32-calowe telewizory HD oferujące możliwość podłączenia komputera poprzez złącze USB  i telefon. Apartamenty są klimatyzowane oraz posiadają duże łazienki z wannami, osobne WC i minibar. Motel dysponuje pokojem dla gości niepełnosprawnych. Recepcja otwarta jest w dni powszednie od 7.00 do 22.00, natomiast w weekendy od 8.00 do 20.00. W godzinach nocnych wynajmem pokoi zajmuje się obsługa sklepu.


Udogodnienia

Motel posiada całodobowy sklep, w którym nabyć można artykuły spożywcze, alkohole, napoje chłodzące, gorące zakąski oraz świeżą kawę i herbatę. W całym motelu korzystać można z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Room-service oferowany jest od 7:00 do22:00. Obiekt dysponuje polem piknikowym wyposażonym w grill-bar, stoiska z piwem i napojami, ławy, stoły, zadaszenia, boisko do siatkówki plażowej, miejsce do rozpalenia ogniska i plac taneczny. Na terenie pola piknikowego można zorganizować imprezę plenerową dla 150 - 200 gości. Motel posiada niestrzeżony parking na 30 samochodów, całodobową stację paliw oraz myjnię bezdotykową.  

Wyżywienie

W motelu znajduje się restauracja, w której możliwa jest organizacja imprez. Restauracja oferuje śniadania, obiady i zestawy obiadowe po niewygórowanych cenach. Śniadania serwowane są w postaci zimnego bufetu od 7:00 do 10:00. Restauracja otwarta jest w godzinach od 7.00 do 22.00, a w weekendy od 8.00 do 20.00.

Konferencje

Klimatyzowana sala konferencyjna mieści maksymalnie 25 osób. Standardowe wyposażenie obejmuje rzutnik, flipchart, telewizor, video i odtwarzacz DVD.


Ceny

Ceny od: 39,41 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Wejście do sklepu i restauracji Pokój
Restauracja Pokój
Recepcja Łazienka
Pokój

www.polhotels.com  www.poltravel.com