Czarny Kot

ul. Okopowa 65
00-042 Warszawa
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Znajdujący się w dzielnicy Śródmieście, jedynie 150 m odcentrum handlowego Arkadia, hotel Czarny Kot dysponuje wygodnymi pokojami z nieodpłatnym łączem internetowym oraz restauracją specjalizującą się w kuchni polskiej.

Lokalizacja

Hotel Czarny Kot znajduje się na skraju warszawskiej dzielnicy Śródmieście, jedynie 150 m od największego w Europie centrum handlowego Arkadia. Hotel posiada dogodne połączenie z Dworcem Centralnym (3 km) i Portem Lotniczym Okęcie (8 km). Stacja metra Dworzec Gdański oddalona jest o 1 km od obiektu. W najbliższej okolicy warto zobaczyć Umschlagplatz, obszar byłego warszawskiego getta i najstarszy cmentarz Warszawy - Powązki.

Pokoje

Hotel dysponuje pokojami 1- i 2-osobowymi, wyposażonymi w dźwiękoszczelne okna, telewizor z kanałami telewizji satelitarnej i nieodpłatne łącze internetowe. Wszystkie pokoje posiadają stylowe łazienki z ogrzewaniem podłogowym.

Udogodnienia

Hotel Czarny Kot oferuje szereg interesujących udogodnień, w tym miejsca parkingowe, połączenie z Internetem, stół do bilardu, usługi pralnicze i nieodpłatne sejfy w recepcji.

Wyżywienie

Restauracja Kolumnowa serwuje doskonałe potrawy kuchni polskiej i europejskiej. Śniadania podawane są w godzinach 7:00 - 10:00 w dni powszednie oraz 8:00 - 11:00 w czasie weekendów.
Hotel zaprasza również do drink baru, czynnego w godzinach 7:00 - 23:00.

Konferencje

Hotel posiada 5 sal konferencyjnych, wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt audio-video, dźwiękoszczelne okna i łącze internetowe. Największa z nich jest w stanie pomieścić do 200 gości w ustawieniu teatralnym.


Ceny

Ceny od: 42,56 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia


www.polhotels.com  www.poltravel.com