Biały Pałac Palczew


Palczew-Parcela 19 05-660 WARKA

English
version

Zdjęcia  

Hotel Biały Palac w Palczewie mieści się w imponującym zespole pałacowym otoczonym starym parkiem. Hotel położony jest zaledwie 60 km od Warszawy, co stanowi dobry wybór dla firm, które zechcą zorganizować tu konferencję. Okoliczne sady tworzą piękne miejsce do wędrówek i spacerów. Zaledwie kilometr od hotelu przepływa rzeka Pilica, gdzie odbywają się spływy kajakowe. Możesz tu zwiedzać piękne okolice i podziwiać przyrodę pieszo lub na rowerze, szczególnie że hotel zapewnia wypożyczalnie rowerów.
XIX wieczny pałacyk dysponuje 16 pokojami jedno, dwu i trzyosobowymi z łazienkami i TV. Na terenie całego obiektu działa bezprzewodowy internet, dzięki czemu goście mogą łączyć się z siecią przy pomocy własnego laptopa. Goście zmotoryzowani mogą zostawić samochody na parkingu. Teren hotelu jest ogrodzony co zapewnia gościom bezpieczeństwo.
W sali jadalnej goście zjedzą smaczne posiłki. Rano serwowane jest smaczne śniadanie. Hotel słynie z wybornej kuchni, której goście mogą nie tylko posmakować lecz także nauczyć się na warsztatach kulinarnych. Degustacje win i whisky pozwolą ci poznać smaki z całego świata.
Jeśli zapragniesz spędzić wolny czas w hotelu możesz posiedzieć na werandzie lub tarasie podziwiając zieleń parku. W hotelowym saloniku wygodne fotele zachęcają do wypoczynku przy lekturze lub spotkań ze znajomymi. W hotelowym barze zrelaksujesz się przy aromatycznej kawie i wyśmienitym drinku.
Hotel otoczony jest ogromnym parkiem. Stare drzewa, 5 malowniczych stawów połączonych kanałami z urokliwymi mostkami, stanowią wspaniałe miejsce na romantyczne spacery.
Gabinet odnowy biologicznej z sauną pozwoli ci poprawić zdrowie i zrelaksować się. Dla gości którzy pragną wrócić z pobytu odmłodzeni gabinet odnowy biologicznej oferuje zabiegi upiększające twarzy, pielęgnację dłoni, oraz masaże lecznicze i wellness.
Na terenie kompleksu znajduje się pawilon z salami konferencyjnymi. Hotel zapewnia nowoczesny sprzęt konferencyjny. Hotel otoczony przyrodą stanowi wspaniałe miejsce na konferencję lub szkolenie, gdzie uczestnicy mogą w przerwie wyjść do parku i nabrać sił do pracy. Bar lub gabinet odnowy biologicznej stanowią atrakcje dla uczestników po zajęciach.
Goście nie będą się tu nudzić, gdyż hotel oferuje liczne atrakcje jak spływy kajakowe lub wycieczki bryczką lub saniami.


Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (8)

Anulacja bezkosztowa
Anulacja bezkosztowa może zostać dokonana do 4 dni przed przyjazdem do hotelu.
Anulacja dokonana później lub nie dojazd do hotelu wymaga opłaty za pierwszą noc.


 Biały Pałac Palczew hotel Biały Pałac Palczew hotel
 Biały Pałac Palczew hotel Biały Pałac Palczew hotel
 Biały Pałac Palczew hotel Biały Pałac Palczew hotel
 Biały Pałac Palczew hotel Biały Pałac Palczew hotel

Lokalizacja


Hotel Biały Palac położony jest w okolicy Warki, 60 km od Warszawy.