Hotel Atos 

1 Mangalia Street
02-758 Warszawa
tel: (+48 22) 207 70 00 fax: (+48 22) 207 79 00
e-mail:
atos@puhit.pl,

 

Hotel Aramis

3b Mangalia Street
02-758 Warszawa
tel: (+48 22) 207 80 00 fax: (+48 22) 207 89 00 e-mail:
aramis@puhit.pl

---------------------------------
English version


Deutsche
Fassung

Kliknij, żeby zobaczyć informację o hotelu Atos, Portos, Aramis na stronie domowej hotelu

 

Hotele Atos i Aramis należy do pierwszej polskiej sieci hoteli dla biznesu START hotel.
Hotel ARAMIS* usytuowany jest 5 km od centrum Warszawy, 8km od lotniska i 4 km od Pałacu w Wilanowie. W ofercie mamy 231 pokoi w typie standard, standard plus i komfort oraz pokoje typu studio. Wszystkie pokoje z łazienkami (kabina prysznicowa, toaleta) oraz radiem, TV ( poza pokojami standard).
Do dyspozycji gości jest sala klubowo - telewizyjna, bistro serwujące gościom smaczne posiłki, punkt internetowy, w okresie letnim ogródek piwny, drink-bar i bezpieczny parking. Aramis dysponuje salką szkoleniową dla 18 osób ze stałym dostępem do Internetu.

Hotel ATOS* położony jest zaraz obok hotelu Aramis. Posiada 224 pokoje typu standard, standard plus oraz lux oraz pokoje dla niepalących. Wszystkie pokoje z łazienkami (kabina prysznicowa, umywalka, toaleta), w pokojach standard plus- telewizory. Pokoje lux w standardzie dwóch gwiazdek, wyposażony w nowe funkcjonalne meble, telefon, dostęp do Internetu, telewizor, radio.
Goście mogą spędzić wolny czas korzystając z sali klubowo - telewizyjnej, bistro serwujacego smaczne posiłki, a w okresie letnim ogródka piwnego. Na wszystkich piętrach są kuchnie. W hotelu są również automaty z napojami, sejf w recepcji, przechowalnia bagażu, ogrodzony parking.

Obok położony jest także hotel PORTOS*.

 

Atos Hotel:

Portos Hotel:

Aramis Hotel:


Ceny


ATOS

ARAMIS

 
Lokalizacja

Hotele są położone 5 km od centrum miasta, 6 km od głównej stacji kolejowej i 7 km od głównej stacji PKS.

Dojazd:
Autobusy zatrzymujące się przy hotelu:
116, 130, 141, 143, 172, 501, 519, E-1, E-2.

 Dojazd do Hotelu z Lotniska:

 Jedziemy prosto ulicą Żwirki i Wigury. Dojeżdżamy do skrzyżowania (widoczny wiadukt) z ul. Hynka (po przeciwnej stronie skrzyżowania Restauracja McDonaldłs) i skręcamy w prawo. Jedziemy prosto, mijając po lewej stronie CH Galeria Mokotów. Przejeżdżamy prosto skrzyżowanie z ul. Puławską. Dalej jedziemy w dół Al. Wilanowską, dojeżdżamy do skrzyżowania z Al. Gen. Sikorskiego i skręcamy na światłach w lewo. Za stacja paliw Shell (po prawej stronie), na światłach, skręcamy w prawo w ul. Sobieskiego. Na pierwszych światłach - za salonem Opla - skręcamy w prawo w ul. Mangalia i po lewej znajduje się wjazd na teren parkingu hotelowego.

mapsm.jpg (11095 bytes)
KLIKNIJ, ˇEBY ZOBACZY•  MAP


www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)