Artis Loft


Radziejowice Parcel, ul. Boczna 18

English
version

Zdjęcia  

W odległości zaledwie 30 minut jazdy od Warszawy, goście znajdą hotel Artis Loft stanowiący nowatorskie podejście do przyjmowania gości. Nowoczesne kolorowe wnętrza hotelu pobudzą twoją wyobraźnie i zainspirują do nowych wyzwań. Poczucie przestrzeni i swobody da ci możliwość oderwania sie od codzienności i prawdziwego wypoczynku lub owocnej pracy.
Znajdziesz tu świetne warunki zarówno do zregenerowania sił na wakacjach jak i do efektywnej pracy. Hotel ma dostęp do Internetu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz co pozwoli ci być zawsze na bieżąco z potrzebnymi informacjami.

Misją hotelu jest przyjmowanie gości w sposób przyjazny środowisku. Goście zostają włączeni do działania na rzecz środowiska i pobyt tutaj będzie także twoim przyczynkiem do zadbania o środowisko. Personel hotelu uczulony jest na zagadnienia oszczędzania surowców i energii.

Aby przyjemnie zacząć dzień hotel oferuje gościom na śniadanie wygodny szwedzki stół codziennie od 6.30 do 10.00, a w weekendy od 7.30 do 10.30. Dobierając z bufetu ile tylko zechcesz na pewno nie odejdziesz głodny i nabierzesz energii na cały dzień.

Nowoczesny wystrój wnętrz w stylu architektury industrialnej zachwyca kolorami, prostotą formy i przestrzenią. Hotel został zaprojektowany z myślą o gościach tak aby poczuli przestrzeń i wygodę. Pokoje stanowią nowoczesne lofty z dźwiękoszczelnymi oknami zapewniającymi gościom ciszę i spokój. Pokoje zaprojektowane zostały w żywych, energetycznych kolorach. Goście mogą wybrać swój ulubiony kolor i spędzić pobyt w takim otoczeniu jakie sobie wybierze.

Hotel oferuje również posiłki w nowoczesnym stylu. Goście mogą zakupić przekąski w hotelowym sklepie czynnym 24h, podgrzać je i zjeść w eleganckiej sali jadalnej lub w swoim pokoju. Można dowolnie skomponować sobie posiłek. Sklep oferuje pyszne kanapki, sałatki, dania na ciepło, słodkie przekąski oraz napoje. Nie musisz się martwić że czegoś zapomniałeś zabrać z domu, gdyż w sklepie możesz zaopatrzyć się we wszystko co jest potrzebne w podróży.

Miejscem gdzie spędzisz mile czas integrując się z innymi i nawiązując znajomości jest hotelowy bar. Nastrojowe światło i dobra muzyka sprawi, że będziesz się tu dobrze bawić. Bar jest czynny codziennie od 16.00 do 24.00.

Hotel posiada 4 wygodne, w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne, które pomieszczą do 220 osób. Dowolna konfiguracja ustawienia sal pozwala na zorganizowanie dowolnego spotkania i konferencji. Dostępny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu, sprzęt multimedialny, nagłośnienie, zaplecze biurowe. Ponadto hotel zapewnia uczestnikom spotkań przerwy kawowe, poczęstunki, obiady i kolacje.


Ceny

Anulacja bezkosztowa
Anulacja bezkosztowa może zostać dokonana do 4 dni przed przyjazdem do hotelu.
Anulacja dokonana później lub nie dojazd do hotelu wymaga opłaty za pierwszą noc.


 Artis Loft hotel Artis Loft hotel
 Artis Loft hotel Artis Loft hotel
 Artis Loft hotel Artis Loft hotel
 Artis Loft hotel Artis Loft hotel

Lokalizacja


Hotel Artis Loft mieści się w miejscowości Radziejowice, 30 minut od Lotniska im. Fryderyka Chopina na Okęciu, a 40 minut od centrum Warszawy, na 411 km trasy nr 8 wiodącej z Warszawy do Katowic i Wrocławia.