Apartament Stefan

Al. Jerozolimskie 29 m. 4
00-508 Warszawa
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Apartament Stefan znajduje się w samym centrum Warszawy i oferuje nocleg dla maksimum 5 osób. W skład mieszkania wchodzi sypialnia, łazienka, salon oraz kompletnie wyposażony aneks kuchenny.

Lokalizacja

Apartament Stefan jest całkowicie odnowionym mieszkaniem znajdującym się w samym sercu stolicy, niedaleko Pałacu Kultury i Nauki, zaledwie 2 minuty pieszo od stacji metra Centrum i Dworca Warszawa Centralna. W pobliżu znajduje się wiele kawiarń, barów, restauracji i banków.

Zakwaterowanie

W mieszkaniu można zakwaterować do 5 osób. Sypialnia wyposażona jest w dwa łóżka, z możliwością połączenia, natomiast w salonie znajduje się rozkładana kanapa i rozkładane łóżko. Łazienka wyposażona jest w kabinę natryskową. W apartamencie znajduje się także aneks kuchenny.

Udogodnienia

Salon posiada telewizor LCD z kanałami telewizji kablowej oraz nieodpłatne łącze internetowe. W aneksie kuchennym znajduje się lodówka, pralka, płyta indukcyjna, czajnik elektryczny, toster, żelazko z deską do prasowania oraz naczynia kuchenne.

Zapewniamy transport do/z apartamentu.

Wyżywienie

Wyżywienie we własnym zakresie.

Informacje dodatkowe

Klucze można odebrać po uprzednim ustaleniu terminu pod numerami telefonu: 608 637 281, 668 041 632; w języku angielskim: 668 041 710. Apartament nie posiada recepcji i osoba otwierająca specjalnie przyjeżdża do mieszkania.

Zameldowanie: w godzinach 14 – 15 bez dodatkowych opłat; po godzinie 15, jeżeli nie otrzymamy informacji od gościa, że godzina zameldowania będzie inna niż pomiędzy 14 i 15, gość poniesie dodatkową opłatę w wysokości 30 PLN;
W przypadku otwarcia lub zamknięcia w godzinach 22:00 - 6:00, obowiązuje dodatkowa opłata.

W PRZYPADKU BRAKU ANULACJI REZERWACJI W TERMINIE GOŚĆ ZOSTANIE OBCIĄŻONY ZA CAŁY POBYT.


Ceny

Ceny od: 84,75 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Salon

www.polhotels.com  www.poltravel.com