Airport Hotel Okęcie

ul. 17 Stycznia 24
02-146 Warszawa

Tel: +48 (22) 456 80 00
Fax: +48 (22) 456 80 29
e-mail: rezerwacja@airporthotel.pl

_________________________
English
version

Deutsche
Fassung

Ź

/images/gwiazdkagwiazdka.jpggwiazdka.jpggwiazdka.jpg


Położony tylko 800 metrów od Międzynarodowego Portu Lotniczego Warszawa Okęcie im. Fryderyka Chopina, Hotel Airport Okęcie stanowi doskonalmy wybór dla gości podróżujących służbowo jak i w celach turystycznych. Hotel jest tylko 4,5 km od centrum Warszawy. Goście będą podziwiać niepowtarzalną dekorację wnętrza, nawiązującą do początków lotnictwa lat 30 XX wieku.
POKOJE
Airport Hotel Okęcie jest całkowicie klimatyzowany. Hotel oferuje 172 komfortowo wyposażone pokoje, w tym 7 apartamentów. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z podgrzewaną podłogą, Pay TV, bezprzewodowy dostęp do Internetu, telefon, czajnik elektryczny, suszarkę do włosów oraz mini bar.
SALE KONFERENCYJNE
Dla celów biznesowych Hotel Airport Okęcie oferuj 9 sal konferencyjnych i kilkanaście pokoi spotkań. Wszystkie sale są wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny. Hotel również organizuje kongresy, szkolenia, konferencje, oraz spotkania biznesowe.
RESTAURACJE
Goście mają do wyboru dwie restauracje, gdzie można zjeść wyśmienite potrawy kuchni polskiej i międzynarodowej oraz spróbować wykwintnych dań specjalnych Szefa Kuchni Airport Hotel Okęcie. Można tu spotkać się na romantycznej kolacji. Restauracje są dobrze przystosowane aby zorganizować uroczyste gale czy bankiety.
BARY
Nasze dwa bary to idealne miejsce do wypicia aperitifu przed posiłkiem lub na spotkanie biznesowe. Na 7-mym piętrze hotelu znajduje się nowoczesny bar z tarasem widokowym, skąd można podziwiać panoramę Warszawy i oglądać startujące samoloty.
REKREACJA
W hotelu goście znajdą również miejsce do relaksu i uprawiania sportów jak siłownia, 2 kryte korty tenisowe czynne 24h, sauna i jacuzzi.
W całym hotelu goście mogą korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego Internetu. Airport Hotel Okęcie oferuje dla swoich gości bezpłatny transport z Portu Lotniczego hotelowym busem kursującym według rozkładu.  
 Ceny:

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (16)
Airport Okęcie Warsaw
Airport Okęcie Warsaw Airport Okęcie Warsaw
Airport Okęcie Warsaw Airport Okęcie Warsaw

Lokalizacja

Airport Hotel Okęcie jest jednym z najnowszych warszawskich hoteli. Hotel oddalony jest o
800 m od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina i zaledwie 4,5 km od
centrum Warszawy.Ź
Z lotniska nalezy kierowac się w kierunku Warszawy jadąc Żwirki i Wigury, następnie po 700 m skręcić w prawo w 17 ulicę stycznia.
Z dworca kolejowego W-wa Centralna należy kierować sie w kierunku Placu Zawiszy po czym skręcić w lewo w Żwirki i Wigury i po 4 km skręcić w lewo w ulicę 17 stycznia.Ź


www.polhotels.comŹwww.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)