Szukaj hotelu w dużych miastach Polski
Hotele w Stargard Szczeciński
Liczba pokoi: Miasto:
Liczba dorosłych: Przyjazd:
Liczba dzieci Wyjazd:

Hotele w Stargard Szczeciński

Dworek Hetmański Dworek Hetmański
stars
Hotel Dworek Hetmański oferuje gościom pobyt w klimacie starego szlacheckiego dworu, który zapewnia gościom spokój i intymność oraz luksusowe warunki wypoczynku. W restauracji goście znajdą prawdziwą ucztę dań dań staropolskich i francuskich oraz smak prawdziwej kuchni ukraińskiej. Dworek Hetmański położony jest nad czystym i rozległym jeziorem Miedwie, pomiędzy Szczecinem a Stargardem Szczecińskim.Goscie znajdą tu wspaniały wypoczynek wśród przyrody, w ciszy i spokoju.
more >>> Cena od 24,45 EUR
Spichlerz Spichlerz
stars
Położony w centralnej, najbardziej reprezentacyjnej i zabytkowej części Stargardu Szczecińskiego, obok 2 pięknych parków, hotel Spichlerz mieści się w 2 budynkach zabytkowych spichlerzy.  W pobliżu goście znajdą ciekawe zabytki Stargardu jak wieża ciśnień z 1894 roku, neogotycki tunel z XIX wieku, kościół św. Jana (XVw), kościół św. Ducha (XIVw) oraz mury obronne z licznymi bramami i basztami.W hotelu goście mogą zobaczyć wystawę  pamiątek związanych ze Stargardem, Pomorzem i młynarstwem.
more >>> Cena od 36,74 EUR
Gosciniec Nad Iną Gosciniec Nad Iną
stars
Hotel Gościniec nad Iną to owo otwarty obiekt mieszczący się w niezwykłym architektonicznie budynku. Położenie w  zacisznym, urokliwym miejscu sprawi, że goście naprawdę wypoczną. Otoczenie wśród przyrody, drzew i ptaków sprawi, że zrelaksujesz się i odzyskasz siły. W ciepłe dni możesz posiedzieć przy kawie lub lampce wina na słonecznym tarasie, a w chłodne wieczory przy rozpalonym kominku. Wyjątkowe wnętrza, niepowtarzalne aranżacje zaspokoją najbardziej wymagające gusta.Hotel połoz
more >>> Cena od 37,88 EUR


Stargard Szczeciński

Stargard Szczeciński