Szukaj hotelu w dużych miastach Polski
Hotele w Kazimierz Dolny
Liczba pokoi: Miasto:
Liczba dorosłych: Przyjazd:
Liczba dzieci Wyjazd:

Hotele w Kazimierz Dolny

KrĂłl Kazimierz KrĂłl Kazimierz
stars
Hotel Król Kazimierz znajduje się w urokliwym Kazimierzu Dolnym, jedynie 50 metrów od brzegu Wisły. Od zabytkowego Rynku dzieli go tylko 1,5 km.
more >>> Cena od 520,00 PLN
Pensjonat Kazimierski Pensjonat Kazimierski
stars
Pensjonat Kazimierski jest bardzo nowoczesnym obiektem, którego fasada znakomicie harmonizuje z architekturą Kazimierza Dolnego. Hotel znajduje się tuż obok promenady nad Wisłą, jedynie kilka minut spacerem od urokliwego, zabytkowego Rynku.
more >>> Cena od 299,00 PLN
Wenus Wenus
stars
Hotel znajduje się przy ul. Tyszkiewicza 25a, w odległości jedynie 300 metrów od Rynku.
more >>> Cena od 99,00 PLN
Willa Agnieszka Willa Agnieszka
stars
Willa zlokalizowana jest 300 metrów od nabrzeża Wisły i Rynku oraz 900 metrów od przystani.
more >>> Cena od 99,00 PLN
Bohema Bohema
stars
Hotel zlokalizowany jest przy ul. Małachowskiego 12, w odległości 300 metrów od Rynku oraz 600 metrów od brzegu Wisły. Ruiny zamku oddalone są od niego o 850 metrów.
more >>> Cena od 80,00 PLN
Dwa Księżyce Dwa Księżyce
stars
Hotel znajduje się tuż przy kazimierskiej promenadzie wiślanej, w odległości ok. 250 m od Rynku. Posiada przepiękny widok na kazimierską Farę, ruiny zamku oraz rzekę Wisłę. Na terenie hotelu znajduje się ogród oraz patio grillowe. Dogodna lokalizacja oraz wyjątkowe otoczenie sprawiają, że hotel jest znakomitym miejscem do wypoczynku oraz spędzania wolnego czasu.
more >>> Cena od 80,00 PLN
Pensjonat Berberys Pensjonat Berberys
Pensjonat Berberys zlokalizowany jest w zabytkowym, odrestaurowanym XIX-wiecznym budynku w Kazimierzu Dolnym, około 10 minut pieszo od Rynku. Odległość do Bulwaru nad Wisłą wynosi jedynie 1,2 km.
more >>> Cena od 295,00 PLN
KazimierzĂłwka KazimierzĂłwka
Hotel zlokalizowany jest w cichej części Kazimierz Dolnego przy ul. Góry 10, 300 metrów od ruin zamku, 1 km od nabrzeża Wisły.
more >>> Cena od 220,00 PLN
Pensjonat Vincent Pensjonat Vincent
Pensjonat Vincent znajduje się przy urokliwej ulicy Krakowskiej w Kazimierzu Dolnym, jedynie 5 minut pieszo od Rynku. Do promenady nad Wisłą można stąd dojść w przeciągu jedynie 10 minut.
more >>> Cena od 189,00 PLN


Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny