Hotele w Kaliszu
Liczba pokoi: Miasto:
Liczba dorosłych: Przyjazd:
Liczba dzieci Wyjazd:

Hotele w Kaliszu

Europa Kalisz Europa Kalisz
stars
Zbudowaliśmy nowe oblicze hotelu "Europa" który na podwalinach wieloletniej tradycji sięgającej 1799r. stworzył miejsce, gdzie kultywuje się polską gościnność i europejski standard. Posiadamy doświadczenie i wiedzę poprzedników niezbędną by zapewnić komfort, wygodę i dyskrecję. Posiadamy 50 komfortowo wyposażonych pokoi dla około 100 osób. Pokoje maja wysoki standard i sa wyposazone w łazienki z prysznicami, TV, telfonami z mozliwościa podłączenia do internetu. Niektóre pokoje wy
more >>> Cena od 210,00 PLN
Flora Flora
stars
Lokalizacja Hotel Flora znajduje się w centrum Kalisza, przy drodze krajowej nr 12 (Al. Gen. Sikorskiego) w odległości 1500 m od Starego Rynku. W pobliżu hotelu usytuowany jest najstarszy w Polsce Park Miejski założony w 1798 r. i wpisany do rejestru zabytków.
more >>> Cena od 165,00 PLN
Seven7 Seven7
stars
Hotel Seven 7 jest nowoczesnym trzygwiazdkowym hotelem usytuowanym w Kaliszu. Zlokalizowany jest w centrum miasta w bliskiej odległości od Starego Rynku. Dogodna lokalizacja pozwala na szybkie dotarcie do Dworca PKP/PKS oraz centrum kulturalno-biznesowego miasta.
more >>> Cena od 179,00 PLN
Calisia Calisia
stars
Hotel znajduje się w centrum miasta bezpośrednio przy skrzyżowaniu dróg (Rogatka) z kierunków: Ostrów Wlkp.- Konin, Poznań - Częstochowa.
more >>> Cena od 220,00 PLN
Arena Arena
stars
Położony blisko centrum Kalisza, hotel Arena stanowi część kompleksu sportowo-rozrywkowego Winiary. Pokoje Obiekt położony jest daleko od miejskiego zgiełku, dlatego goście znajdą tu ciszę i spokój. Pokoje urządzone są ze smakiem, w przytulnym, nowoczesnym stylu. Hotel Arena oferuje 35 miejsc noclegowych w 10 pokoi 2 - osobowych, 2 pokoje 3 - osobowych, 2 pokoje 4 - osobowych, 1 p
more >>> Cena od 140,00 PLN

Kalisz

Kalisz leży w malowniczej dolinie rzeki Prosny i jest według legend najstarszym miastem w Polsce. W czasach rzymskich Kalisz byl znaczącym punktem szlaku bursztynowego, łączącym imperium rzymskie z wybrzeżem Bałtyku. W II wieku n.e. aleksandryjski uczony Klaudiusz Ptolomeusz w "Geografii" wymienił miejscowość "Kalisia".

Atrakcje turystyczne

  • Aquapark
  • Rezerwat Archeologiczny na Zawodziu
  • XIX-wieczny most kamienny
  • Ruiny dawnych murów obronnych i baszta Dorotka
  • Park kaliski, jeden z najładniejszych w Polsce
  • Ratusz z tarasem widokowym