Hotele w Grudziądz
Liczba pokoi: Miasto:
Liczba dorosłych: Przyjazd:
Liczba dzieci Wyjazd:

Hotele w Grudziądz

City City
stars
Hotel City znajduje się nieopodal handlowego i kulturalnego centrum Grudziądza, nad brzegiem Wisły.
more >>> Cena od 190,00 PLN
Energetyk Energetyk
stars
Hotel położony jest z dala od ulicznego zgiełku, w pięknym lesie nad brzegiem Jeziora Rudnik. Hotel znajduje się w odległości około sześciu kilometrów od centrum Grudziądza. Zapewniamy znakomite warunki do pracy oraz wypoczynku. Oferujemy miłą i profesjonalną obsługę.
more >>> Cena od 100,00 PLN
Hanza Pałac Rulewo Hanza Pałac Rulewo
stars
Położony zaledwie ok. 40 min od Trójmiasta i 30min. od Torunia, hotel Pałac Hanza Rulewo stanowi świetne miejsce   na  wypady dla mieszkańców Trójmiasta, Torunia i Bydgoszczy. Pałac Hanza  otoczony jest zabytkowym parkiem. W parku są 2 stawy i grota zbudowana z koralowca. Goście znajdą tu takie atrakcje jak   park linowy z tyrolką, mini zoo oraz plac zabaw dla dzieci. Zimą w parku funkcjonuje syntetyczne lodowisko. Zimą goście znajdą tu miejsca do saneczkowania i biegów narciarskich. Bory Tuchol
more >>> Cena od 52,99 EUR
Hotel Villa Hotel Villa
stars
Hotel Villa znajduje się w centrum Grudziądza. Dogodna lokalizacja sprawia, że jest on atrakcyjnym miejscem do spotkań biznesowych. Obiekt jest doskonale przygotowany do obsługi gości przyjeżdżających zarówno w celach turystycznych, jak i biznesowych.
more >>> Cena od 99,00 PLN
Kowalkowski Kowalkowski
stars
Hotel-Restauracja Kowalkowski znajduje się w dogodnej lokalizacji w samym centrum miasta.
more >>> Cena od 135,00 PLN
Rad Rad
stars
Hotel znajduje się na 8000 m2 terenu urządzonego w formie ogrodu, z dala od ulicznego zgiełku i hałasu. Hotel Rad to komfortowy hotel położony w spokojnej części miasta, usytuowany w odległości ok. 3 km od centrum Grudziądza.
more >>> Cena od 100,00 PLN

Hotele Tematyczne:

Regiony w Polsce: