Szukaj hotelu w dużych miastach Polski
Hotele w GnieĹşnie
Liczba pokoi: Miasto:
Liczba dorosłych: Przyjazd:
Liczba dzieci Wyjazd:

Hotele w GnieĹşnie

Awo Hotel Awo Hotel
stars
Położenie HOTELU AWO jest wyjątkowe. Hotel-stylowa kamienica znajduje się w samym centrum miasta Gniezna-blisko rynku, Katedry, Muzeum Archidiecezjalnego i Muzeum Początków Państwa Polskiego, dzięki czemu oferuje Państwa klientom możliwość szybkiego przemieszczania się po całym mieście pieszo bez samochodu lub środków komunikacji miejskiej. Znajdujemy się w odległości kilku minut od dworca PKP i PKS. Nasz hotel dysponuje 60 miejscami noclegowymi w 1,2,3 i 4-osobowych pokojach. Po
more >>> Cena od 160,00 PLN
W Starej Kamienicy W Starej Kamienicy
stars
Mieszczący się w zabytkowej, ponad 100 letniej kamienicy, hotel zaprasza gości do skosztowania wyśmienitej kuchni polskiej i kresowej i do spędzenia przyjemnego pobytu w Gnieźnie. Profesjonalna obsługa i niepowtarzalny klimat sprawi, że pobyt w Hotelu W Starej Kaminiecy bedzie niezapomnianym przeżyciem. Hotel położony jest w centrum Gniezna, przy jednej z głównych ulicy, i zapewnia łatwy dojazd do wszystkich atrakcji miasta. Blisko stąd od centrum miasta a jednocześnie położenie zapewni
more >>> Cena od 180,00 PLN
Pietrak Pietrak
stars
In an eighteenth-century buildings in the old town of Gniezno there's the hotel and catering team managed by the Pietrak family. The hotel is located between the streets of Boleslaw Smialy, and elegant entrance from Dabrowki pedestrian street - the main thoroughfare of the first Polish capital, in the immediate vicinity of the famous architectural monuments.
more >>> Cena od 180,00 PLN
Atelier Atelier
stars
Hotel Atelier to czterogwiazdkowy butikowy hotel zlokalizowany w secesyjnej kamienicy w centrum Gniezna, działający od lipca 2009 roku. Znajduje się on w odległości jedynie 100 m od Katedry Gnieźnieńskiej i około 200 m od rynku gnieźnieńskiego. Jednocześnie do skrzyżowania z główną obwodnicą miasta łączącą wszystkie drogi krajowe krzyżujące się w Gnieźnie jest tylko 500 m.
more >>> Cena od 209,00 PLN
Nest Nest
stars
Hotel Nest czynny jest od maja 2007 roku. Dogodna lokalizacja, przyjazny klimat oraz oferowane atrakcje zapewniają niezapomniany pobyt.
more >>> Cena od 160,00 PLN
Pietrak Adalbertus Pietrak Adalbertus
stars
Hotel Adalbertus zlokalizowany jest 50 minut drogi od lotniska Ławica w Poznaniu oraz 5 minut drogi od dworca PKP i PKS. Jego wyjątkowe położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Katedry Gnieźnieńskiej łączy niepowtarzalny klimat sakralnych zabytków z wielkopolską gościnnością.
more >>> Cena od 128,00 PLN
Gewert Gewert
stars
Hotel Gewert znajduje się w Gnieźnie, w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta, w dogodnej lokalizacji - nieopodal głównej trasy komunikacyjnej łączącej Poznań - Toruń i Bydgoszcz. Hotel zlokalizowany jest w malowniczej okolicy - w parku, na skarpie, blisko jeziora.
more >>> Cena od 80,00 PLN
Feniks Feniks
Hotel Feniks to nowoczesny obiekt znajdujący się w centrum Gniezna, funkcjonujący od 2012 roku. Hotel stanowi połaczenie eleganckiego stylu, nowoczesności i luksusu. Do Państwa dyspozycji oddajemy 16 komfortowo urządzonych pokoi typu standard, studio oraz apartament, duży monitorowany parking dla gości hotelowych, wkrótce także restaurację oraz salę konferencyjną dla 200 osób.
more >>> Cena od 150,00 PLN


Gniezno

Gniezno jest najstarszą, historyczną stolicą Polski.