Hotele w Głogowie
Liczba pokoi: Miasto:
Liczba dorosłych: Przyjazd:
Liczba dzieci Wyjazd:

Hotele w Głogowie

Usługi Hotelarskie Interferie Usługi Hotelarskie Interferie
Interferie Hotel w Głogowie znajduje się w centrum miasta, nieopodal rynku, w dogodnym punkcie komunikacyjnym. W pobliżu wieży zabytkowego ratusza znajduje się wiele urokliwych kamienic, kawiarni oraz sklepów. Hotel jest znakomitym miejscem pobytu zarówno dla turystów indywidualnych, jak i grup oraz gości biznesowych. Wynajmujemy także powierzchnie biurowe i usługowe. Posiadamy płatny parking strzeżony. Na terenie hotelu znajduje sie Salon Fryzjerski oraz Salon Kosmetyczny, oferujący liczne zabiegi pielęgnujące i upiększające.
more >>> Cena od 30,00 PLN

Hotele w Sośnicowice

Green Hotel Silvia

Restauracja
Hotel "Silvia" Sośnicowice znajduje się na granicy miast Gliwic i Sośnicowic, na terenie Otuliny Cysterskiego Parku Krajobrazowego. więcej >>>
Pokój od 249 PLN

Gliwice

Gliwice położone są w południowo-zachodniej Polsce, nad rzeką Kłodnicą, są miastem przemysłowym. Zapewniają również turystom bogatą ofertę rekreacyjną. Jest tu wiele terenów zielonych. Można obejrzeć odnowioną Palmiarnię, gdzie w 4 pawilonach zgromadzono ponad 5600 gatunków roślin. Symbolem miasta jest Radiostacja Gliwicka mieszcząca się na 110 metrowej wieży z drzewa modrzewiowego. Wokół zorganizowano piękne tereny rekreacyjne. Wieczorem można podziwiać przepiękną iluminację na wieży.
Turyści znajdą tu liczne galerie, kina, kluby. W rewitalizowanych Ruinach Teatru Miejskiego odbywają się imprezy artystyczne.

Atrakcje turystyczne

  • Radiostacja Gliwicka na 110 metrowej wieży
  • Palmiarnia
  • Muzeum w Gliwicach, gdzie zgromadzono bogatą kolekcję współczesnej polskiej ceramiki oraz biżuterii srebrnej
  • Zamek piastowski mieszczący oddział muzeum, gdzie można zobaczyć zbiory dokumentów, map, sprzętów, broni białej i palnej czy np. strojów mieszczan z XV i XVIII wieku. Zamek był częścią obwarowań miejskich i mieścił się tu kiedyś arsenał.