Szukaj hotelu w dużych miastach Polski
Hotele w GiĹźycku
Liczba pokoi: Miasto:
Liczba dorosłych: Przyjazd:
Liczba dzieci Wyjazd:

Hotele w GiĹźycku

Mazury Hotel Mazury Hotel
stars
Hotel Mazury położony jest w Giżycku, w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Las, Jezioro Kisajno, własny staw i Kanał Łuczański sprzyjają wypoczynkowi rodzinnemu, realizacji zamierzeń biznesowych i szkoleniowych. Ponadto otoczenie bogate w kwiaty i zieleń gwarantuje Państwu udany wypoczynek. Zapraszamy do zmodernizowanej restauracji, z szeroko urozmaiconą kartą dań, w której każdy znajdzie propozycję dla siebie. Nasze dania będą ozdobą rodzinnych obiadów, spotkań towarzyskich i bizne
more >>> Cena od 100,00 PLN
Wodnik Gizycko Wodnik Gizycko
stars
Hotel Wodnik położony w centrum Giżycka, zaprasza do Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, zwanej „Perłą Północy”, znajdującej się w północno-wschodniej Polsce. Giżycko leżące na szlaku kanałów łączących dwa największe jeziora w Polsce - jez. Śniardwy i jez. Mamry - jest szczególnie dogodnym miejscem organizowania spływów kajakowych, wędkarstwa, żeglarstwa, windsurfingu, rejsów statkami Żeglugi Mazurskiej. Wspaniała przyroda, czyste powietrze i komfortowe warunki zapewnią Państwu znakom
more >>> Cena od 130,00 PLN
St Bruno St Bruno
stars
Mieszczący się na Mazurach, otoczony pięknem przyrody, hotel St Bruno oferuje gościom pobyt w klimatach lat 20 i 30tych. Butikowe wnętrza i atomsfera elegancji sprzyja wypoczynkowi i nabraniu sił. Goście będą tu korzystać z wyrafinowanych zabiegów spa i smakować doskonałej kuchni. Spacery lub jogging wśród przyrody sprawią, że po powrocie poczujesz się jak nowo narodzony. Goście mogą wybrać się na spacer ulicą św. Brunona biegnącą wzdłuż Kanału Łuczyńskiego. Najpiękniejsze jezior mazursk
more >>> Cena od 440,00 PLN
Masovia Masovia
stars
Hotel Masovia jest nowoczesnym i kameralnym obiektem znajdującym się na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w samym centrum Giżycka, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Niegocin. Hotel znajduje się w odrestaurowanej, secesyjnej kamienicy z XIX wieku, łączącej w sobie jedyny w swoim rodzaju urok dawnych czasów oraz współczesną elegancję.
more >>> Cena od 310,00 PLN
Gościniec Jantar Gościniec Jantar
stars
Gościniec Jantar znajduje się w stolicy mazurskiej krainy - Giżycku. Hotel dysponuje 12 pokojami, ponad dwudziestoczterogodzinnym parkingiem (3 pokojami 3-osobowymi, 8 pokojami 2-osobowymi oraz 1 pokojem jednooosobowym).
more >>> Cena od 80,00 PLN
Europa Europa
stars
Hotel znajduje się w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, nad brzegiem malowniczej zatoki jeziora Kisajno w Giżycku.
more >>> Cena od 120,00 PLN
Folwark Łękuk Folwark Łękuk
Położony na Mazurach, nad jeziorem Łękuk w otulinie Puszczy Boreckiej, w okolicach Giżycka,  Folwark Łękuk oferuje noclegi w gospodarstwie agroturystycznym, w pokojach o wysokim standardzie. Obok znajduje się kąpielisko i piaszczysta plaża.Obok goście mogą podziwiać odrestaurowany park dworski, las i malownicze ruiny skrywające tawernę. ZGoście znajdą tu ciszę i doskonałe warunki terenowe do aktywnej rekreacji,  a także do spokojnego odpoczynku w rodzinnym gronie. Pokoje
more >>> Cena od 58,33 EUR
Cesarski Cesarski
Budynek, w którym znajduje się Hotel Cesarski odważnie przetrzymał historyczną zawieruchę w zupełnie niezmienionej postaci, aby dzisiaj przyjmować w swoje podwoje kolejnych szlachetnych gości.
more >>> Cena od 160,00 PLN
Neptun Club Neptun Club
Neptun Club znajduje się w Giżycku, na brzegu malowniczego jeziora Kisajno, w Zatoce Tracz, w samym centrum Krainy Wielkich Jezior.
more >>> Cena od 180,00 PLN


Giżycko

Giżycko jest największym miastem Mazur odwiedzanym przez tysiące turystów, którzy podziwiają piękno mazurskiej przyrody, przepiekne widoki i cieszą się czystą wodą i czystym powietrzem. Wiosną i latem turyści znajdą tu wspaniałe warunki do żeglowania, oraz piękne plaże gdzie można się opalać. Jesienią można podziwaić piękne kolorowe lasy, gdzie można zbierać grzyby. Warto wtedy zorganizować wycieczkę rowerową aby podziwiać barwy jesieni. Zimną zamarźnięte jeziora stanowią wspaniałe warunki do łyźwiarstwa, a okoliczne wzgórza tworzą świetne warunki narciarskie.