Miasta blisko Elbląga
Hotele w Elblągu
Liczba pokoi: Miasto:
Liczba dorosłych: Przyjazd:
Liczba dzieci Wyjazd:

Hotele w Elblągu

Arbiter Elbląg Arbiter Elbląg
stars
Mieszczący się w samym centrum Elbląga, Arbiter Hotel *** oferuje gościom niezapomniany pobyt w nowocześnie urządzonych pokojach. Bliskość Żuław Wiślanych, piękne krajobrazy otaczające miasta oraz bliskość do Malborka, gdzie znajduje się Zamek Krzyżacki, pozwolą gościom spędzić czas na zwiedzaniu i interesujących wycieczkach. Można odbyć Rejs Kanałem Elbląskim, wycieczki wodolotem do Krynicy Morskiej, wycieczki do Kaliningradu.
more >>> Cena od 100,00 PLN
Pensjonat M.F. Pensjonat M.F.
stars
Trzygwiazdkowy pensjonat położony jest w samym sercu elbląskiej Starówki. Obiekt zajmuje dwie pieczołowicie odrestaurowane kamieniczki. Pensjonat M.F.*** oferuje komfortowo wyposażone pokoje z łazienkami, telewizorem oraz stałym, nielimitowanym dostępem do Internetu. Łącznie do Państwa dyspozycji oddajemy 40 miejsc noclegowych w 16 pokojach. Pensjonat posiada własną restaurację oraz pub, natomiast latem ogródek piwny. Restauracja
more >>> Cena od 245,00 PLN
Hotel Młyn Hotel Młyn
stars
Hotel MŁYN w Elblągu jest malowniczo położony na skraju największego parku krajoborazowego "Bażantarnia", zaledwie kilka minut samochodem od centrum miasta. W pięknie odrestaurowanych wnętrzach zabytkowego młyna, którego historia sięga XIII w., na gości czekają: 24 komfortowe pokoje (łazienka, TV Sat, telefon, bezpłatny dostęp do internetu WiFi, suszarka, Studio Kosmetyki i Masażu, stylowa restauracja z antresolą i winiarnia, sale konferencyjne, bilard, jacuzzi.
more >>> Cena od 250,00 PLN
Pod Lwem Pod Lwem
stars
Hotel Pod Lwem w Elblągu znajduje się w zrekonstruowanej gotyckiej kamienicy z renesansową fasadą, w centrum Starego Miasta, w pobliżu jego głównych zabytków: Katedry, Bramy Targowej, Ścieżki Kościelnej. Nazwa hotelu pochodzi od rzeźby na szczycie budynku - części rekonstrukcji sprzed II wojny światowej.
more >>> Cena od 65,10 EUR
Elbląg Elbląg
stars
Hotel znajduje się w samym centrum elbląskiej Starówki, zaraz obok przystani Kanału Elbląskiego.
more >>> Cena od 69,79 EUR
Pensjonat Boss Pensjonat Boss
stars
Pensjonat Boss znajduje się w centrum Elbląga, w pobliżu zabytkowej Biblioteki Elbląskiej i elbląskiej Katedry, nieopodal zjazdu z trasy E7 Warszawa - Trójmiasto.
more >>> Cena od 51,84 EUR
Viwaldi Viwaldi
stars
Hotel Viwaldi znajduje się w samym centrum elbląskiej Starówki, w bezpośrednim sąsiedztwie przystani Kanału Elbląskiego. Dworzec kolejowy znajduje się w odległości 1,5 km od hotelu.
more >>> Cena od 61,51 EUR
Atrium Atrium
stars
Hotel Atrium znajduje się w samym sercu Starego Miasta vis-a-vis Katedry Św. Mikołaja i nieopodal słynnej Bramy Targowej. Z okien hotelu widoczna jest rzeka Elbląg i przystań żeglugi śródlądowej.
more >>> Cena od 71,13 EUR
Mini Hotel Antonieff Mini Hotel Antonieff
Hotel oferuje wysoki standard wysokim standardzie i znajduje w sercu zabytkowej elbląskiej Starówki, w odległości 200 metrów od portu.
more >>> Cena od 93,83 EUR
Młyn Biblioteka Młyn Biblioteka
Na terenie Hotelu Młyn otwarto drugi obiekt „Biblioteka” (zlokalizowany w zabytkowej Bibliotece). Hotel położony jest w Elblągu i znajduje się w XIX-wiecznym Zabytkowym Zespole Młyna Wodnego.
more >>> Cena od 79,93 EUR

Elbląg

Elbląg jest przemysłowym i portowym miastem w północnej Polsce w pobliżu Gdańska. Leży nad rzeką Elbląg i jest połączone z Wisłą kanałem elbląskim. Został założony w 1237 roku przez Krzyżaków a pod koniec XIII wieku stał się częścią ligi hanzeatyckiej. W latach 1772 - 1945 Elbląg był częścią państwa pruskiego.

Atrakcje turystyczne

  • kościół katedralny św. Mikołaja, XIII-XV wiek, gdzie można zobaczyć późnogotyckie tryptyki, gotyckie drewniane figury apostołów, chrzcielnicę brązową z 1387, gotycki relikwiarz Krzyża św., płyty nagrobne z połowy XIII wieku
  • Brama Targowa z 1309 i pozostałości fortyfikacji miejskich
  • Centrum Sztuki Galeria EL - galeria sztuki współczesnej mieszcząca się w wyremontowanym kościele Najświętszej Marii Panny
  • Kościół św. Wojciecha
  • Pałac Augusta Abbega
  • Muzeum w Elblągu
  • Zespół dawnego zamku i podzamcza
  • kamienice późnogotyckie, renesansowe i manierystyczne
  • Wieża Bismarcka
  • Synagoga