Hotele w Dębica
Liczba pokoi: Miasto:
Liczba dorosłych: Przyjazd:
Liczba dzieci Wyjazd:

Hotele w Dębica

Gold Gold
stars
LokalizacjaHotel Gold położony jest 1,5 km od centrum Dębicy, 1 km od dworca kolejowego i autobusowego. Okolica obiektu obfituje w liczne atrakcje – znajdą tu Państwo m.in. 3 boiska do piłki nożnej, siłownię, park wodny, kryty basen oraz korty tenisowe. Zakwa
more >>> Cena od 133,00 PLN
Lord Lord
stars
Hotel Lord usytuowany jest w przepięknej alei zabytkowych drzew nieopodal międzynarodowej trasy E4 w niewielkiej odległości od centrum miasta, dzięki czemu jest to idealne miejsce zarówno na imprezy okolicznościowe jak i spotkania biznesowe i bankiety. Nasze doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość organizowanych konferencji.
more >>> Cena od 160,00 PLN
Zaułek Zaułek
stars
Do dyspozycji Gości jest 5 pokoi jedno- i dwuosobowych oraz 1 apartament. Wszystkie pokoje są wygodne i przytulne, a ich wyposażenie obejmuje łazienkę, telefon i telewizor z kanałami TV-SAT.
more >>> Cena od 27,77 EUR
Dwór na Wolicy Dwór na Wolicy
Po zakończonym w 2008 roku generalnym remoncie Dworu na Wolicy otwarto w nim restaurację oraz kameralny hotelu. Hotel posiadający status pensjonatu zlokalizowany jest w górnej części dworku w dawnych pomieszczeniach mieszkalnych, a obecnie starannie odrestaurowanych i przystosowanych do podejmowania gości.
more >>> Cena od 100,00 PLN
Wiluszówka Wiluszówka
Wiluszówka to piękny egzemplarz modnych w Europie tzw. nowych wsi (wł. Willa nuova, stąd Wilanów) w rzeczywistości miast w ogrodach, lub miast ogrodów.
more >>> Cena od 100,00 PLN
Zamek Camelot Zamek Camelot
Zamek Camelot to luksusowy hotel bankietowo-konferencyjny położony w południowej Polsce, na trasie przelotowej pomiędzy Krakowem a Przemyślem. Znany jest z unikalnego stylu, komfortowego wyposażenia i znakomitej kuchni.
more >>> Cena od 25,45 EUR

Hotele Tematyczne:

Regiony w Polsce: