Hotele w Ciechocinek
Liczba pokoi: Miasto:
Liczba dorosłych: Przyjazd:
Liczba dzieci Wyjazd:

Hotele w Ciechocinek

Med & Spa Villa Park Med & Spa Villa Park
stars
Hotel Villa Park zlokalizowany jest w Ciechocinku - jednym z najbardziej znanych polskich uzdrowisk. Znakomita lokalizacja w pięknym Parku Zdrojowym gwarantuje ciszę i komfortowy wypoczynek. Hotel zapewnia najwyższy standard obsługi.
more >>> Cena od 52,76 EUR
Abrava Abrava
stars
Hotel Abrava znajduje się w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie deptaku, Hotel dysponuje pokojami z nieodpłatnym łączem internetowym i telewizorem. Hotel dysponuje 2 salami konferencyjnymi oraz monitorowanym parkingiem.
more >>> Cena od 37,02 EUR
Amazonka Amazonka
stars
Znajdujący się w pięknym Ciechocinku hotel Amazonka dysponuje komfortowymi pokojami z telewizją satelitarną oraz posiada własną stadninę koni i centrum spa.
more >>> Cena od 51,54 EUR
Atlas Atlas
stars
Atlas to hotel tematyczny o unikalnym wystroju połączonym ze współczesnością. Dysponujemy 14 komfortowymi pokojami, z których każdy reprezentuje atmosferę innego kraju - od Chile po Hawaje.
more >>> Cena od 42,39 EUR
Austeria Conference & Spa Austeria Conference & Spa
stars
Hotel Austeria dysponuje 65 nowocześnie i wygodnie urządzonymi pokojami, zaprojektowanymi z dbałością o estetykę i komfort pobytu gości. Hotel jest idealnym miejscem zarówno na pobyty biznesowe, jak i turystyczne.
more >>> Cena od 55,54 EUR
Willa Piast Willa Piast
stars
Nowo powstały hotel Willa Piast znajduje się w centrum strefy uzdrowiskowej Ciechocinka, obejmującej swoim zasięgiem najbardziej atrakcyjne miejsca w mieście.
more >>> Cena od 60,45 EUR
Dom Zdrowia Lila Dom Zdrowia Lila
Znajdujący się w cichej okolicy Dom Zdrowia Lila dysponuje pokojami z nieodpłatnym bezprzewodowym łączem internetowym, telewizją satelitarną, posiada własną restaurację i oferuje możliwość korzystania z różnego typu zabiegów leczniczych i SPA.
more >>> Cena od 30,08 EUR
DW Ametyst DW Ametyst
Dom wczasowy Ametyst znajduje się w samym centrum Ciechocinka i dysponuje 26 pokojami, w tym 2 apartamentami, zapleczem kuchennym, parkingiem oraz salami szkoleniowymi.
more >>> Cena od 30,80 EUR
Medi & SPA Willa York Medi & SPA Willa York
Sanatorium Willa York jest luksusowym kompleksem znajdującym się nieopodal centrum miasta. Oferujemy wysoki komfort pobytu oraz jakość obsługi.
more >>> Cena od 61,81 EUR
Pałac Targon Pałac Targon
Hotel znajduje się w samym w centrum Ciechocinka, w odległości 25 km od Torunia. Budynek, w którym znajduje się hotel został wzniesiony niemal 100 lat temu i wczesniej znany był jako "Łazienki II". Po gruntownej renowacji odzyskał swoją dawną świetność.
more >>> Cena od 34,91 EUR
Villa Palinka Villa Palinka
Hotel zlokalizowany jest w centrum Ciechocinka, w pobliżu słynnego deptaka z dekoracyjnymi kobiercami kwiatowymi oraz ciechocińskich tężni (ok. 200 metrów).
more >>> Cena od 26,61 EUR

Hotele Tematyczne:

Regiony w Polsce: