Hotele w Chorzów
Liczba pokoi: Miasto:
Liczba dorosłych: Przyjazd:
Liczba dzieci Wyjazd:

Hotele w Chorzów

Bella Notte Bella Notte
stars
Trzygwiazdkowy Hotel Bella Notte usytuowany na granicy Katowic i Chorzowa, proponuje podróżnym luksusowo urządzone pokoje, barek kawowo-śniadaniowy i parking strzeżony.
more >>> Cena od 199,00 PLN
Pałac Arsenał Pałac Arsenał
stars
Hotel Arsenal Palace jest usytuowany na granicy Katowic i Chorzowa, blisko Śląskiego Parku Kultury i Wypoczynku oraz Stadionu Śląskiego. Hotel posiada stylowe, wygodne pokoje, restaurację, bar, centrum SPA oraz multifunkcyjne sale konferencyjne.
more >>> Cena od 184,00 PLN
Pensjonat Sztygarka Pensjonat Sztygarka
Pensjonat Sztygarka zlokalizowany jest w Chorzowie i dysponuje siedmioma pokojami, restauracją, kawiarnią, parkingiem, day SPA oraz zapleczem konferencyjnym.
more >>> Cena od 45,47 EUR

Atrakcje Chorzowia

Chorzów, położony na Górnym ¦l±sku, graniczy z Katowicami. Znajduje się tu stadion reprezenatcji Polski.
W Chorzowie warto odwiedzić Lunapark, gdzie każdy znajdzie co¶ dla siebie: jest beczka ¶miechu, gabinet krzywych luster czy Gwiazda Duża (wcze¶niej nazywana Diabelskim Młynem) - największa karuzela w kraju! I wspomniany już rollercoaster - przejazd nim trwa około 1 min 40 sekund, przy prędko¶ci 60 kilometrów na godzinę!
Planetarium ¦l±skie w Chorzowie to jedno z największych i najstarszych planetariów i obserwatoriów astronomicznych w Polsce. Znajduje się w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku położonym pomiędzy Chorzowem a Katowicami. W Plantetarium potężny projektor odtwarza wygl±d nieba z dowolnego miejsca na Ziemi o dowolnej porze, na¶laduj±c rzeczywisty firmament.
Dla odważnych jest tu Mini park linowy. Warto odwiedzić Kotlinę Dinozaurów.