Hotele w Białymstoku
Liczba pokoi: Miasto:
Liczba dorosłych: Przyjazd:
Liczba dzieci Wyjazd:

Hotele w Białymstoku

Hotel Gołębiewski Hotel Gołębiewski
stars
Hotel Gołębiewski znajduje się w ścisłym centrum Białegostoku, tylko 300 metrów od barokowego Pałacu Branickich oraz parku miejskiego. Stacja kolejowa położona jest tylko 7 minut jazdy samochodem od hotelu.
more >>> Cena od 264,00 PLN
Best Western Hotel Cristal Best Western Hotel Cristal
stars
3-gwiazdkowy hotel Best Western Cristal zlokalizowany jest w śródmieściu Białegostoku, w bezpośrednim pobliżu urzekającego Rynku oraz zabytkowego Ratusza. Pałac Branickich znajduje się zaledwie 10 minut spacerem od hotelu.
more >>> Cena od 190,00 PLN
Gromada Hotel Białystok Gromada Hotel Białystok
stars
Dwugwiazdkowy Hotel Gromada - doskonałe punkt do pracy, jak również wypoczynku oraz zabawy. Niezaprzeczalną zaletą hotelu jest umiejscowienie w pobliżu lasu, dzięki czemu organizować można tam imprezy plenerowe, a także odpocząć od gwaru miasta. Hotel stanowi również idealną bazę wypadową do zwiedzania Białegostoku z okolicami oraz regionu, a także wypadów do Wilna (Litwa). 1000-letnia Puszcza oraz bagniste tereny doliny Narwi i Biebrzy kuszą bogactwem flory i fauny. Region ten leży na pograniczu kultur, czego dowodem są liczne zabytki różnych religii (kościoły, cerkwie, meczety i cmentarze).
more >>> Cena od 130,00 PLN
3 Trio Hotel 3 Trio Hotel
stars
Nowoczesny hotel 3 Trio znajduje się tylko 5 minut od centrum Białegostoku i 3,5 km od głównej stacji kolejowej.
more >>> Cena od 194,00 PLN
Branicki Hotel Branicki Hotel
stars
Czterogwiazdkowy Hotel Branicki jest pierwszym na ziemi podlaskiej obiektem typu boutique, nawiązującym do tradycji Białegostoku z okresu międzywojennego oraz atmosfery białostockiego hotelu Ritz. Hotel znajduje się w spokojnym rejonie śródmieścia, dzięki czemu ułatwiony jest dostęp do urzędów oraz najciekawszych zabytków.
more >>> Cena od 230,00 PLN
Villa Tradycja Villa Tradycja
stars
Usytuowany w śródmieściu Białegostoku hotel Villa Tradycja znajduje się w odległości 1,5 km od stacji kolejowej i 900 metrów od zabytkowego Ratusza. Podczas pobytu będą Państwo mogli zrelaksować się w pobliskim parku i zwiedzić oddalony o zaledwie 1 km Pałac Branickich.
more >>> Cena od 170,00 PLN
Hotel - Dworek Tryumf Hotel - Dworek Tryumf
stars
Mieszczący się w pięknej, spokojnej okolicy, na skraju Białegostoku, hotel Dworek Tryumf, oferuje gościom wspaniały pobyt w eleganckich, komfortowo urządzonych pokojach i daje możliwość doskonałego wypoczynku z daleka od wielkomiejskiego zgiełku. Hotel otoczony jest terenami zieleni, które tworzą aurę spokoju i relaksu. Pokoje Dworek Tryumf oferuje 7 pokoi jednoosobow
more >>> Cena od 190,00 PLN
Skala Biała Podlaska Skala Biała Podlaska
stars
W skład trzygwiazdkowego Hotel Skala wchodzi część zabytkowa, starannie odrestaurowana w 2010 r. i funkcjonująca jako restauracja i części hotelowej dodanej w 2011 r. Obiekt funkcjonuje od 1932 r. Hotel zlokalizowany jest w centrum miasta, ok. 1 km od drogi E30.
more >>> Cena od 37,48 EUR
Titanic Titanic
stars
Hotel Titanic zlokalizowany jest 2 km od dworca kolejowego i autobusowego w Białymstoku i od głównej ulicy w miasta, Lipowej.
more >>> Cena od 33,82 EUR
Rota Rota
stars
Hotel Rota mieści się w spokojnej okolicy, ok. 10 minut jazdy samochodem od centrum Białej Podlaskiej, gdzie zwiedzać można zabytkowy zespół pałacowo-parkowy, tzw. „Park Radziwiłła”.
more >>> Cena od 28,99 EUR
Capitol Biała Podlaska Capitol Biała Podlaska
stars
Przytulny 3-gwiazdkowy Hotel Capitol zlokalizowany jest w centrum Białej Podlaskiej, w spokojnej okolicy, jedynie 400 metrów od samego centrum miasta. Świetna lokalizacja hotelu ułatwia gościom szybkie dotarcie do urzędów państwowych, konsulatu Białorusi, banków, centrów handlowych, a także zwiedzenie najciekawszych zabytków miasta.
more >>> Cena od 36,24 EUR
Esperanto Esperanto
stars
Hotel Esperanto to luksusowy i kameralny obiekt, zapewniający swoim Gościom idealne warunki zarówno do pracy jak i wypoczynku. Usytuowany jest w ścisłym centrum miasta, niedaleko najważniejszych instytucji i urzędów. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się również Pałac Branickich zwany Wersalem Podlasia ze swoimi słynnymi barokowymi ogrodami i piękny Park Planty.
more >>> Cena od 63,26 EUR
Dukat Biała Podlaska Dukat Biała Podlaska
stars
Hotel Dukat położony jest 2,5 km od centrum Białej Podlaskiej oraz 6 km od stacji kolejowej. Usytuowany jest w pobliżu międzynarodowej trasy E30.
more >>> Cena od 15,70 EUR
Podlasie Podlasie
stars
Serdecznie zapraszamy do Hotelu Podlasie w Białymstoku. Dogodne położenie w pobliżu centrum miasta sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno do wypoczynku jak i pracy. Uwaga na reorganizację ruchu. Mogą dojechać Państwo do Hotelu Podlasie nowo otwartą ulicą Piastowską.
more >>> Cena od 40,95 EUR
Hotel Podlasie Hotel Podlasie
Hotelu Podlasie znajduje się w centrum Białegostoku. Dogodne położenie niedaleko centrum miasta sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno do wypoczynku jak i chwil wytchnienia po pracy. Uwaga reorganizacja ruchu. Mogą dojechać Państwo do Hotelu Podlasie nowo otwartą ulicą Piastowską.
more >>> Cena od 39,41 EUR
Gościnna Kamienica Gościnna Kamienica
Gościnną Kamienicę umieszczono w centrum Białegostoku, zaledwie kilka kroków od Starego Rynku i rozrywkowo-turystycznej części miasta.
more >>> Cena od 36,24 EUR

Hotele w Białowieży

Białowieski Hotel
w Białowieży
Restauracja | Centrum Fitness
Hotel Białowieski o standardzie trzygwiazdkowym jest położony w "najdzikszej" wschodniej części Białowieży bezpośrednio na granicy Puszczy. Pokoje dwuosobowe z balkonami wyposażone sa w komfortowe łazienki, telefony TV Sat. W restauracji hotelowej można skosztować potraw regionalnych i dań klasycznej kuchni myśliwskiej. Dla relaksu jest nowoczesne centrum fitnesu. więcej >>>
Pokój od 160 PLN
Żubróka
centrum
Wrota Lasu
Turystyczny
centrum

Hotele w Białej Podlaskiej

DW Podlasie
Turystyczny

Białystok

Białystok, województwa podlaskiego, leży na Nizinie Podlaskiej i w pobliżu granicy z Białorusią, Litwą i Rosją. W Białymstoku można zobaczyć wiele ciekawych zabytków. Wiele z nich jest związanych z osobą Jana Klemensa Branickiego. Przy rynku znajduje się rokokowy kościół z XVII wieku gdzie można obejrzeć 18-wieczne organy. Znajduje się tam też pomnik Jana Klemensa Branickiego, jeden z najpiękniejszych pomników nagrobnych XVIII wieku.
W ratuszu z wieżą zegarową znajduje się Muzeum Okręgowe, gdzie można zwiedzić bogatą kolekcję sztuki i archeologii.
Największą atrakcją Białegostoku jest XVIII-wieczny barokowy pałac Branickich otoczony jednym z najpiękniejszych ogrodów barokowych w Polsce. Park ozdobiony jest strzyżonymi szpalerami, rzeźbami, fontannami i altanami.
Ciekawymi obiektami, wartymi zwiedzania, są pałacyki dawnych fabrykantów jak Pałac Hasbacha, Pałac Beckera, Pałacyk Citronów (obecnie Muzeum Historyczne), Pałacyk Nowika, Pałac Tryllingów.
W Białymstoku można odbyć spacer po zabytkowej XIX-wiecznej drewnianej dzielnicy Bojary.

Atrakcje turystyczne

  • Pałac Branickich
  • Zoo
  • Pozostałości XIX-wiecznych fabryk włókienniczych Chany Marejn, Wolfa Zilberblatta, Nowika i Beckera. Obecnie mieszczą się w nich galerie handlowe.
  • Zabytkowe rezydencje: pałac Hasbachów w Dojlidach, pałac Lubomirskich w Dojlidach, pałac fabrykancki przy ul. Warszawskiej 37, willa generała von Driesena przy ul. Świętojańskiej 17, pałac Nowików przy ul. Lipowej
  • W Białymstoku urodził się twórca uniwersalnego języka esperanto, Ludwik Zamenhof. W Białymstoku znajduje się jego pomnik oraz piękny mural na ścianie bloku, który powstał na miejscu jego urodzenia. Można tu zwiedzić dom rodziny Jakuba Szapiro, propagatora esperanto.
  • Pomnik Wielkiej Synagogi
  • Rynek Sienny, dawne targowisko dzielnicy żydowskiej, gdzie dziś odbywają się Jarmarki i kiermasze i gdzie można skosztować smaków kuchni białostockiej.
  • Synagoga Piaskower, w której obecnie mieści się Towarzystwo Esperantystów  
  • Katedra
  • Pałacyk Cytronów mieszczący Muzeum Historyczne