Wyszukiwarka hoteli w Polsce
Liczba pokoi:
Miasto:
Liczba dorosłych:
Data przyjazdu:
Liczba dzieci:
Data wyjazdu:
   
Zarezerwuj hotel w zamku lub pałacu:

Hotele w zamku lub pałacu po korzystnych cenach:Kadyny Country ClubPokoje od 48 USD
Luksusowy hotel usytuowany w spokojnej malowniczo położonej wiosce Kadyny, w pobliżu Elbląga i Bałtyku, oferujący wygodne pokoje, świetną restaurację serwującą znakomite dania kuchni polskiej, bar Kominkowy oraz centrum spa.


Hotel NeptunPokoje od 51 USD
Uroczy zamek w Łebie, nad samym morzem, z komfortowymi pokojami, kortem tenisowym, basenem, solarium, i tarasem widokowym.


Pałac KraskówPokoje od 73 USD
Zabytkowy zamek położony 35 km od Wrocławia, z doskonałą restaracją i bogatą kartą win. Bajeczne apartamenty i pokoje wyposażone są w antyczne, stylowe meble z XVIII / XIX wieku i obrazy starych i współczesnych mistrzów.


Zamek RydzynaPokoje od 45 USD
Zamek w Rydzynie, perła polskiego baroku, dawna rodowa rezydencja Króla Stanisława Leszczyńskiego i książąt Sułkowskich położony blisko Leszna i Poznania.


Residence PalacePokoje od 170 USD
Odrestaurowana kamienica z 1900 roku, położona w samym centrum Warszawy, oferująca niepowtarzalne wnętrza, wygodne apartamenty i pokoje.


Pałac KrobielowicePokoje od 41 USD
Renesansowo-barokowy pałac, jeden z najpiękniejszych i najokazalszych w Polsce, położony 15 km od Wrocławia, oferuje wygodne pokoje, renomowaną restaurację, saunę oraz pole golfowe.


Hotel Podewils Zamek Rycerski w Krągu


Pokoje od 50 USD
Zamek Rycerski z XV wieku, położony w Krągu, 30 km od Darłowa i morza, otoczony jeziorami i bujnymi lasami. Należał do rycerskiego rodu Podewilsów i zaliczany jest do najciekawszych i największych obiektów zabytkowych w Polsce.


Hotel Noma ResidencePokoje od 76 USD
Luksusowy hotel ozdobiony pamiątkami myśliwskimi, mieszczący się w XIX wiecznej, myśliwskiej rezydencji Książąt Pszczyńskich, w miejscowości Kobiór koło Tych, w Pusczy Pszczyńskiej, nad Jeziorem Paprocańskim.


Zamek KliczkowPokoje od 58 USD
Neorenesansowa rezydencja dworska, z końca XIII w. położona pośród Borów Dolnośląskich, oferująca kryty basen, centrum fitness, korty tenisowe i boisko multifunkcyjne, oraz salę bilardową.


Pałac BudzistowoPokoje od 59 USD
Zabytkowy pałac położony nad Parsętą, 3 km od morzam, oferujący świetną restaurację, park rekreacyjny, siłownię oraz stól bilardowy.

 Hotel Manor HousePokoje od 48 EUR
Zespół Pałacowo - Parkowy położony w Chlewiskach koło Szydłowca, u podnóża Gór Świętokrzyskich, obejmujący Pałac Odrowąża z XVII wieku, XIX wieczną stajnię i park ze starodrzewiem i dwoma pięknymi stawami.Dworek Wapionka


Pokoje od 35 EUR
Dworek z drewnianych bali, pokryty trzciną, położony w malowniczym zakątku Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego, pomiędzy Jeziorem Górzno a Jeziorem Wapionka, wśród cudownych wzgórz i lasów.


Hotel PodklasztorzePokoje od 36 EUR
Niezwykły hotel na terenie zabytkowego Opactwa Cystersów z XIII w. oferujący basen, saunę, siłownię, oraz świetną restaurację.

 Hotel Pałac Czarny LasPokoje od 53 EUR
XIX - wieczny, pieczołowicie odrestaurowany pałac, otoczony terenami zielonymi, oferujący piękne wnętrza dekorowane antykami, znakomitą restaurację, winiarnię, i wygodne pokoje.

 Zamek SoplicaPokoje od 49 EUR
Odrestaurowany XV-wieczny zamek, z wieży którego roztacza się wspaniały widok na jeziora Sarbsko i Łebsko. Zamek, otoczony pięknym parkiem, oferuję wygodne pokoje, świetną restaurację, stylową winiarnię i stadninę koni.Dom Erazma


Pokoje od 58 EUR
Kameralny hotel należący do zabytkowego XVI-wiecznego zespołu pałacowo-parkowego, położony w najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa na Woli Justowskiej, w pobliżu krakowskich Błoń.


Pałac Leźno


Pokoje od 39 EUR
Pieczołowicie odrestaurowany XVIII wieczny Zespół Pałacowo - Parkowy w Leźnie wznieniony w 1720 roku na zlecenie Hrabiego Jana Przebendowskiego, położony 12 km od centrum Gdańska, oferujący wygodne pokoje i stylową restaurację.


Zamek Krokowa


Pokoje od 32 EUR
Odrestaurowany zamek z XVIII wieku, rezydencja rodziny von Krockow, otoczony pięknym parkiem, oferujący korty tenisowe i boiska do siatkówki, restaurację ze znakomitą kuchnią, przytulną kawiarnię oraz drink bar w zamkowych piwnicach.


Hotel Wieniawa


Pokoje od 40 EUR
Komfortowy hotel mieszczący się w zabytkowym, starannie odrestaurowanym pałacu, otoczonym pięknym parkiem z jeziorkiem i grotą, oferujący piękne pokoje, doskonałą restaurację i pub.
Hotele tematyczne w Polsce:
Wycieczki po Polsce:
 • Mazurkas Travel
  Wycieczki Mazurkas Travel: Warszawa, Gdańsk, Kraków - Oświęcim - Wieliczka
Wynajem samochodów w Polsce
Najczęściej zadawane pytania
 • AVIS
  Twój niezawodny partner w podróży po świecie i w Polsce. Specialne Obniżki
 • Europcar
  Rzetelna marka dla Polski i Europy! Specjalne obniżki przy zamówieniach dokonanych na tej stronie!
 • Express Rent A Car
  Twój towarzysz w podróży do Krakowa! (wkrótce dostępny)
 • Trust Rent A Car
  Konkurencyjne ceny. Nowe samochody, wszystkie z klimatyzacją. Po prostu jeździsz!
 • e-car Low Cost Car Rental Network
  Potrzebujesz auta? Możesz go dostać za najkorzystniejszą cenę! - 10% zniżki od cen katalogowych
 • Local Rent a Car
  Od 39 USD za dzień! Najlepsza oferta samochodów z automatyczną skrzynią biegów
 • National Car Rental
  Pytasz się nas? Odpowiedź brzmi "Zielony oznacza jazda" Do 15% zniżki
 • RentUp Car Rental
  Niskie ceny, wysokiej jakości samochody. Po prostu wypróbuj nas!
 • Sixt Rent a Car
  Sixt Rent a Car dostarcza samochody w zależności od wymagań
  Komfort, Ekonomia, Szybkość-to właśnie to czego potrzebujesz