Jaworowy Dwór

Trębki Nowe 100A
05-170 Zakroczym
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

W odrestaurowanym, zabytkowym dworku powstał piękny, magiczny hotel Jaworowy Dwór, gdzie  wśród piękna przyrody, w rodzinnej atmosferze goście znajdą prawdziwy wypoczynek z dala od zgiełku miasta oraz mogą cieszyć się grą w golfa. Kolejną atrakcją będzie niepowtarzalna kuchnia, gdzie goście mogą skosztować dań staropolskich i w pełni poczuć się jak w historycznym staropolskim dworze.  Jednocześnie bliskość Warszawy (zaledwie 30km) czyni hotel doskonałym miejscem dla spotkań biznesowych. Dzięki pomocy profesjonalnego zespołu pracowników goście spędzą tu niezapomniane chwile i wrócą do domu z nowymi siłami.

W hotelu połączysz pobyt z dbałością o twoje ciało i umysł. Doświadczeni terapeuci sprawią, że masaż wykonany zgodnie z tradycyjnymi technikami hinduskimi, japońskimi i chińskimi wprowadzi cie w stan relaksacji i poczucia szczęśliwości. Masaże są indywidualnie dobrane dla każdego gościa i wykonywane przy użyciu
Pobyt możesz wzbogacić o muzykoterapię, taniec, zabiegi medycy estetycznej, ćwiczenia oddechowe, malarstwo personel hotelu zorganizuje dla ciebie i twoich znajomych odpowiednich atrakcji.

 
Jaworowy Dwój jest obiektem golfowym krótkiej gry (typu chip & putt). Przy hotelu znajduje się pole golfowew postaci toru o długości ok. 60 m, gdzie gracze odnajdą przeszkody stanowiące atrkcje tej gry.
 
 
 Jaworowy Dwór posiada 23 komfortowe pokoje  urządzone w unikalnym stylu starego dworku gdzie goście znajdą  autentyczne meble i ozdoby oraz rodzinne ciepło. Goście mogą również wybrać apartamentowe domki – zwane „Domkiem Ogrodnika” oraz drewniany wiatrak, w którym urządzono pokoje z łazienkami w   folkowym klimacie.

Pokoje wyposażone są w łazienkę (prysznic lub wanna), telefon, TV satelitarną, suszarkę do włosów, kosmetyki. Pokoje o podwyższonym standardzie posiadają stylowe, wygodne łóżka podwójne. Rano goście zjedzą smaczne śniadanie wliczone w cenę doby hotelowej. Ponadto goście mogą korzystać gratis z Internetu bezprzewodowego, bilardu, basenu, boiska wielofunkcyjnego, biblioteki oraz miejsc odpoczynku w ogrodzie.

Hotelowa restauracja pozwoli gościom cieszyć się bogactwem barw, smaków i aromatów. Posmakujesz tu potraw kuchni staropolskiej oraz dania regionalne przygotowane według tradycyjnych receptur. Menu zmienia się wraz z porami roku i znajdziesz w nim świeże warzywa i owoce, leśne grzyby, przyparwione ziołami z ogrodu.

Dla celów biznesowych hotel posiada  3 sale konferencyjne   wyposażone  w profesjonalny sprzęt konferencyjny i multimedialny. 


Ceny

Ceny od: 76,38 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Jaworowy Dwór zajduje się w Zakroczymiu, 30 km od Warszawy.


Zdjęcia

Jaworowy Dwór Jaworowy Dwór
Jaworowy Dwór Jaworowy Dwór
Jaworowy Dwór Jaworowy Dwór
Jaworowy Dwór Jaworowy Dwór

www.polhotels.com  www.poltravel.com