Aleksander

Ul. Szpitalna 23
87-800 Włocławek
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Hotel mieści się w pałacyku z XIX wieku odbudowanym po pożarze na potrzeby stylowego i eleganckiego hotelu. Hotel otoczony jest starodrzewem i alejkami spacerowymi.
Hotel jest świetnym miejscem do organizacji balów, imprez rodzinnych, artystycznych, konferencji.

Pokoje

Aleksander oferuje swoim Gościom 20  pokoi i apartamentów.
Goście znajdą tu bardzo wysoki standard, najwyższą jakość mebli oraz zastosowanych tkanin i dodatków. Goście będą podziwiać wnętrza wypełnione gustownymi przedmiotami. Wszystkie pokoje są wyposażone w komfortową łazienkę, radio i telewizje satelitarną, aparat telefoniczny, duże biurko oraz łącze internetowe. Apartament posiada także  jacuzzi. W pokojach o podwyższonym standardzie znajdują się dodatkowo rozkładane sofy.

Usługi dla gości

Klub Aleksander znajduje się w zabytkowych piwnicach Hotelu Aleksander. Goście mogą tu spędzić czas przy drinkach i przekąskach.

Obiekt jest całodobowo monitorowany.

Wyżywienie

Restauracja Aleksander wyróżnia się doskonałą kuchnią, wysokim poziomem obsługi i niepowtarzalnych wnętrz. Wykwintne dania ucieszą nawet  największych smakoszy o wyrafinowanych gustach. Goście znajdą tu dania kuchni polskiej i między narodowej jak również kuchnie wegetariańską i starannie dobrane trunki.

Konferencje

Hotel Aleksander posiada eleganckie klimatyzowane sale konferencyjno-bankietowe w części pałacowej z bezprzewodowym dostępem do Internetu, mieszczące od 20 do 100 osób. Pomieszczenia są przystosowane do organizacji konferencji, szkoleń seminariów a także innych spotkań biznesowych.

esowych.


Ceny

Ceny od: EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel mieści się blisko centrum Włocławka.


Zdjęcia

Aleksander Aleksander
Aleksander Aleksander
Aleksander

www.polhotels.com  www.poltravel.com