Marmułowski

Ul. 12 Marca 207
84-200 Wejherowo
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Hotel Marmułowski mieści się w samym centrum Wejherowa, na Starym Mieście.
Położenie przy Kalwarii Wejherowskiej zwanej Kaszubską Jerozolimą, zapewnia gościom spokój i dobry dojazd do wszystkich miejsc w Wejherowie.
Hotel ma dobre połączenie komunikacyjne komunikacją miejską, które pozwala na łatwe i szybkie dotarcie do każdego punktu w Trójmieście, zarówno do portów, bazy promowej czy lotniska w Rębiechowie.

Pokoje

W hotelu goście znajdą domową atmosferę i wysoki standard usług. Hotel posiada 17 pokoi z łazienkami oraz telefonem, radio, telewizją satelitarną i możliwością korzystania z bezprzewodowego internetu. Hotel   nie jest przystosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Hotel przyjmuje goście ze zwierzętami. Dostępne są dostawki dla dorosłego i dziecka.

Udogodnienia

W Klubie Hotelowym goście mogą przyjemnie spędzić wolny czas z przyjaciółmi grając w bilard. Często odbywają się tu wszelkiego rodzaju imprezy. Goście znajdą rozrywkę na  koncertach, kabaretach oraz innych imprezach.

Wyżywienie

Hotelowa Restauracja tworzy przyjazny i relaksujący klimat. Można tu zjeść smaczny posiłek kuchni polskiej lub międzynarodowej.  Miła i profesjonalna obsługa sprawi, że spędzisz tu miłe chwile wypoczynku i relaksu.

Konferencje

Hotel dyponuje dwiema salami konferencyjnymi przystosowanymi do organizowania wszelkiego rodzaju konferencji, seminariów, szkoleń czy spotkań biznesowych.


Ceny

Ceny od: 40,30 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel mieści się w samym centrum Wejherowa, na starym mieście.


Zdjęcia

Marmułowski Marmułowski
Marmułowski Marmułowski
Marmułowski Marmułowski
Marmułowski

www.polhotels.com  www.poltravel.com