logo.jpg (8520 bytes)

HOTEL RIVENDELL


Ul. Kościuszki 18
58-310 Szczawno Zdrój

Tel. 074/886 89 00
Fax. 074/886 89 99
---------------------------------

Guests reviews
Overall Rating:

Excellent

Call Center: +48 22 492 77 29

English version

Deutsche
Fassung

../../images/gwiazdkagwiazdka.jpggwiazdka.jpg

Hotel jest położony w samym centrum Szczawna Zdroju, około 5 km od głównej stacji kolejowej i 5 km od głównej stacji PKS. Hotel oferuje 38 miejsc w 23 dużych, komfortowo wyposażonych pokojach: 8 pokoi 1-osobowych, które mogą być wykorzystywane jako 2-osobowe (szerokie łóżko), 11 pokoi 2-osobowych, 4 apartamenty (2-pokojowe). Pokoje wyposażone są w telefon, łazienkę, prysznic, telewizor. Polecamy Gościom naszą cafeterię w której podajemy pełny zestaw dań. Dysponujemy dwiema salami konferencyjnymi (A+B) na 50 i 20 osób wyposażonymi w sprzęt audiowizualny, kioskiem zprasą krajową i zagraniczną, salonem sprzedaży porcelany wałbrzyskiej reprodukcji, itp. Dla zmotoryzowanych gości jest parking strzeżony, na hotelowym patio. Organizujemy wycieczki do i poza miasto.  
Hotel honoruje karty kredytowe: VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD, POLCARD, EUROCARD, AMERICAN EXPRESS, JCB, PBK STYL, MAESTRO.


Szczawno Zdrój
Szczawno Zdrój leży na wysokości 400-430 m n.p.m. - najwyższego szczytu Gór Wałbrzyskich w Sudetach Środkowych. Jest jednym z najstarszych uzdrowisk na Dolnym Śląsku. Właściwości lecznicze źródeł mineralnych, znanych i wykorzystywanych od kilku stuleci, zbadano i opisano po raz pierwszy w 1601 r.
Klimat Szczawna jest podgórski, łagodnie i umiarkowanie bodźcowy.
Profile lecznicze - choroby układu oddechowego, pokarmowego i moczowego.
W nowocześnie wyposażonym Zakładzie Przyrodo-leczniczym wykonuje się: kąpiele lecznicze, hydroterapię, inhalacje indywidualne, i zbiorowe, zabiegi w komorach pneumatycznych, kinezyterapię. Atrakcją uzdrowiska są parki: ZDROJOWY i SZWEDZKI   z egzotyczną roślinnością i rzadkimi gatunkami drzew i krzewów.

Dojazd do Szczawna Zdrój

mapsm.jpg (6165 bytes)
Kliknij żeby zobaczyć mapkę

 


Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (3)Dojazd do hotelu
Z głównej stacji kolejowej: Z Wałbrzycha- Miasto linią autobusową nr. 8 lub 17 do centrum Szczawna Zdroju.
Z lotniska we Wrocławiu trasą nr. 5 do Wałbrzycha, skąd oznakowanie poprowadzi do hotelu w Szczawnie Zdroju.

map1sm.jpg (6165 bytes)
Kliknij żeby zobaczyć mapkęwww.polhotels.com www.poltravel.com