Arkadia

ul. Wrocławska 113
58-306 Wałbrzych
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Mieszczący się w niewielkiej odległości od centrum Wałbrzycha, hotel Arkadia oferuje gościom pobyt w nowocześnie urządzonych pokojach. Gości ucieszy świetna kuchnia, która sprawi ci prawdziwe rozkosze podniebienia.
W pobliżu goście mogą zwiedzić Zamek Ksiaż, Palmiarnię, odwiedzić teatry, kina i restauracje w centrum Wałbrzycha.

Hotel oferuje 50 miejsc w wygodnych i funkcjonalnie urządzonych pokojach.
Gości mogą wybrać pokoje standardowe, pokoje studio, pokoje DeLux, jak również pokoje do pobytów długoterminowych. W pokojach jest  telewizor, biurko oraz dostęp do Internetu (WiFi).  Hotel oferuje również pokoje do pobytów długoterminowych, gdzie goście mają sprzątanie raz w tygodniu, zmianę pościeli, dostęp do Internetu, i parking strzeżony. Goście mają tu do dyspozycji kuchnię na 6 pokoi. Kuchnia wyposażona jest w urządzenia kuchenne i pralkę.

 
W hotelowej restauracji goście mogą cieszyć  się smakiem tradycyjnych potraw, przygotowanych przez utalentowanego Szefa Kuchni. Rano na gości czeka śniadanie w formie bufetu.
Hotelowa restauracja czynna jest od godziny 13. W eleganckim wnętrzu można spróbować dań tradycyjnej kuchni polskiej i międzynarodowej. W restauracji można zorganizować rodzinny obiad, uroczystości rodzinne i przyjęcia biznesowe.

Hotel oferuje 2 sale konferencyjne z naturalnym oświetleniem i dostępem do Internetu. Dostępne jest nowoczesne wyposażenie konferencyjne.


Ceny

Ceny od: 38,95 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel Arkadia mieści się blisko centrum Wałbrzycha, blisko zabytków i dworca kolejowego.


Zdjęcia

Arkadia Arkadia
Arkadia Arkadia
Arkadia Arkadia
Arkadia

www.polhotels.com  www.poltravel.com