Villa Neve

Ul. Fabryczna 9
38-700 Ustrzyki Dolne
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

Położona niedaleko od centrum Ustrzyk Dolnych, Villa Nerve mieści się w starannie odrestaurowanym pałacyku z początku XX wieku. Goście znajdą tu wysoki standard i miłą obsługę.
Pensjonat mieści się zaledwie 600 m od Stacji Narciarskiej Gromadzyń i 4 km od Stacji Narciarskiej Laworta, 3 km od tras narciarstwa biegowego.
 
 Villa jest usytuowana przy drodze wylotowej z Ustrzyk Dolnych do Ustrzyk Górnych.
 
 Hotel posiada  12 komfortowo i oryginalnie wyposażonych pokoi oraz 1 apartament.
Każdy pokój posiada własną łazienkę  z podgrzewaną podłogą, suszarką, ręcznikami i kosmetykami. Pokoje wyposażone są w TV LCD z telewizją kablową oraz Internet.

Villa Neve jest przyjazna dla rodzin z dziećmi oferując im  liczne udogodnienia. Goście mogą wypożyczyć łóżeczko, przewijak, wanienkę, podgrzewacz do butelek, zabawki, gry, książeczki, kredki.

Hotel przyjmuje również zwierzęta bez dodatkowych opłat.

Rano na gości czeka pyszne śniadanie w postaci bufetu.

Goście mogą zrelaksować się w hotelowym barze z kominkiem.

Hotel organizuje wycieczki górskie z przewodnikiem, nordic walking, jednodniowe wycieczki do Lwowa czy uczty grillowe.
 
Dla celów biznesu hotel posiada dwie klimatyzowane sale konferencyjne o zmiennym układzie stołów i krzeseł. Duża sala może pomieścić do 50 osób w układzie teatralnym, zaś mała sala 20 osób w układzie teatralnym.
Hotel oferuje wysokiej klasy sprzęt audiowizualny i inteligentną instalację sterowania oświetleniem, ekranem i roletami. Obie sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt konferencyjny i dostęp do Internetu.


Ceny

Ceny od: 31,77 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Villa Neve mieści się niedaleko od centrum Ustrzyk Dolnych, zaledwie 600 m od Stacji Narciarskiej Gromadzyń i 4 km od Stacji Narciarskiej Laworta, 3 km od tras narciarstwa biegowego, 9 km od granicy polsko-ukraińskiej (organizujemy jednodniowe wycieczki do Lwowa), 3 km od kompleksu basenowego. Nasz pensjonat jest również doskonałą baza wypadową nad Zalew Soliński (20 min jazdy autem) oraz w góry (szlaki spacerowe i rowerowe).


Zdjęcia

Villa Neve Villa Neve
Villa Neve Villa Neve
Villa Neve Villa Neve
Villa Neve

www.polhotels.com  www.poltravel.com