Trzebnica

Ul. Leśna 2
55-100 Trzebnica
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstarstar

Mieszczący się blisko centrum Trzebnicy, hotel Trzebnica oferuje swoim gościom 60 komfortowo wyposażonych pokoi typu Standard, 4 pokoje o podwyższonym standardzie typu Superior oraz 3 luksusowe Apartamenty. Goście zjedzą smaczne dania w hotelowej restauracji. Goście mogą połączyć pobyt z dbałością o zdrowie w hotelowym SPA. Dla celów biznesu hotel oferuje sale konferencyjne.
Hotel znajduje się  w bliskiej odległości   od autostradowej obwodnicy Wrocławia i lotniska. Goście mają tu bardzo dobry dojazd.
 
Wszystkie pokoje wyposażone są w TV z satelitarnym odbiorem programów, indywidualnie sterowaną klimatyzację, telefon, mini bar, bezpłatny Wi-Fi, łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów.
 
 W hotelowej restauracji goście zjedzą pyszne dania kuchni polskiej i regionalnej.
Karczma Leśna serwuje dania z dodatkiem aromatycznych ziół oraz dania oparte na regionalnych recepturach w nowoczesnym wydaniu.
 
Centrum Spa & Relaks oferuje gościom masaże, saunę suchą i trening cardio.
 
Hotel posiada 2 sale konferencyjne wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania audio-wizualne i informatyczne, w tym bezprzewodowy, bezpieczny internet, projektor multimedialny, nagłośnienie i system do videokonferencji.


Ceny

Ceny od: 36,03 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

 Hotel Trzebnica znajduje się w pobliżu dawnego kompleksu zdrojowego w Trzebnicy.


Zdjęcia

Trzebnica Trzebnica
Trzebnica Trzebnica
Trzebnica Trzebnica
Trzebnica Trzebnica

www.polhotels.com  www.poltravel.com