Hotel na Podzamczu

ul. Pyskowicka 39
42-600 Tarnowskie Góry
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstarstar

Mieszczący się w Tarnowskich Górach, Hotel na Podzamczu mieści się w zabytkowej starej oborze, która została pieczołowicie odrestaurowana i zmieniona w luksusowy hotel. Hotel mieści się ok. 20-30 km od Pyrzowic, Bytomia, Gliwic, Zabrza i Katowic.
 W pobliżu hotelu goście znają   piękne tereny zespołu przyrodniczo-krajobrazowego Parku w Reptach i dolinę Dramy, gdzie można spędzić czas na wędrówkach i podziwianiu przyrody. W pobliżu jest wiele obiektów wartych zwiedzania jak     Sztolnia Czarnego Pstrąga z XVIII w,     oraz gotycki kościółek św. Marcina z 1400 r.


Hotel na Podzamczu posiada 37 pokoi o wysokim standardzie. Pokoje wyposażone są w     telefon,    tv,    sejf i    łącze internetowe. We wszystkich pokojach są luksusowe łazienki. Goście mogą zamówić w hotelu pranie odzieży, dzieki czemu możesz ograniczyć bagaż.

Hotel dysponuje  również dwoma pokojami dla Gości niepełnosprawnych, apartamentem dla nowożeńców oraz czterema pokojami Lux – o podwyższonym standardzie.
 
Rano na gości czeka śniadanie w formie bufetu szwedzkiego.

Po bogatym dniu zwiedzania możesz odprężyć się i wypocząć korzystając z relaksującego masażu.

Hotel oferuje transport korzystając z busów i limuzyn.

Goście mogą zjeść pyszne dania w oryginalnej restauracji mieszczącej się w  renesansowym kompleksie zamkowym. Budynek zabytkowej masztalni został zaadoptowany na staropolska gospodę.  
Wnętrza restauracji nawiązują do XIX wiecznych stajni. Na piętrze znajdują się pomieszczenia urządzone w stylu miast europejskich.
Latem można zjeść posiłek w ogrodzie. Atrakcja dla dzieci jest mini zoo.


Ceny

Ceny od: 50,91 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel znajduje się w Tarnowskich Górach, blisko Pyrzowic, Bytomia, Gliwic, Zabrza i Katowic.


Zdjęcia

Hotel na Podzamczu Hotel na Podzamczu
Hotel na Podzamczu Hotel na Podzamczu
Hotel na Podzamczu Hotel na Podzamczu
Hotel na Podzamczu Hotel na Podzamczu

www.polhotels.com  www.poltravel.com