Pensjonat Iskra

Ul. Łąkowa 19
82-400 Sztumskie Pole
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

Położony  w środku lasu, Pensjonat Iskra oferuje gościom czynny wypoczynek na łonie przyrody.
W okolicy goście znajdą malownicze jezioro, lasy, oczka wodne i rezerwaty przyrody. Tereny są znakomite na przejażdżki konne, spacery i wycieczki rowerowe. Pensjonat mieści się nad stajnią i oferuje gościom możliwość jazdy konnej.
W budynku znajdują się  pokoje, sala jadalna – bankietowa, kuchnia oraz sala wypoczynkowa. Cisza i spokój gwarantuje dobry sen.
 
Pensjonat oferuje pokoje dwu- trzy i czteroosobowe z łazienkami, pięknymi drewnianymi meblami i pięknym widokiem na las.  Każdy pokój jest inaczej udekorowany i urządzony.  Łazienki wyposażone są w umywalkę, natrysk i ubikację. Możliwe jest łączenie łóżek i dostawki.
Na parterze są  pokoje z oddzielnym wejściem  wyposażone w telewizor, mikrofalówkę, czajnik bezprzewodowy, komplet herbaciano-kawowy, na życzenie lodówka.   Pokoje na parterze polecane są dla rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych i gości ceniących sobie spokój otoczenia.
Na piętrze są pokoje z łazienkami, wyposażone w drewniane meble, zestawy szaf oraz lampek nocnych i stolików. Na całym piętrze działa bezprzewodowy Internet WiFi.

Hotelowa restauracja podaje dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Goście zjedzą pyszne posiłki w przytulnej sali wykończonej  w całości w drewnie, z dużymi, drewnianymi stołami. W sali można wypocząć i słuchać muzyki. W barku każdy może przyrządzić sobie coś do picia o każdej porze.
 
W sali wypoczynkowej hotel przygotował dla gości takie atrakcje jak bilard, dart, piłkarzyki dziecięce,   bardzo obszerną bibliotekę,  świeżą prasę, wiele gier oraz telewizor. Goście mogą również poćwiczyć w mini siłowni.
Goście mogą się również zrelaksować w obszernej saunie.


Ceny

Ceny od: 18,77 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Pensjonat mieści się w Sztumkim Polu wśród lasu.


Zdjęcia

Pensjonat Iskra Pensjonat Iskra
Pensjonat Iskra

www.polhotels.com  www.poltravel.com