Elbrus

ul. Słoneczna 8
43-370 Szczyrk
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Mieszczący się  w samym centrum Szczyrku, hotel Elbrus oferuje gościom wygody pobyt w nowocześnie urządzonych wnętrzach.
Hotel znajduje się na niewielkim wzniesieniu co daje gościom spokój i wspaniałe widoki na miasto Szyczrk i górzystą przyrodę.
Centrum miasta Szczyrk znajduje się zaledwie 150 m od hotelu.
Hotel znajduje się zaledwie półtora km od wyciągu narciarskiego: "Skrzyczne".

W hotelu goście znajdą 110 miejsc noclegowych w komfortowo wyposażonych pokojach 1 i 2-osobowych, pokojach rodzinnych oraz typu studio. Pokoje wyposażone są w łazienkę, TV, telefon i bezpłatny dostęp do internetu. Hotel przystosowany jest dla gości niepełnosprawnych. Hotel przyjmuje zwierzęta.
 
Dla gości pragnących zadbać o kondycję jest tu rekreacyjny basen z jaccuzi, masażami podwodnymi oraz 3 rodzaje saun (sauna fińska, aromatyczna, parowa).
 
Hotelowa restauracji KABARDO podaje dania kuchni polskiej oraz potrawy z różnych zakątków świata z domieszką nowoczesnej kuchni fusion.  Wspaniała aranżacja wnętrz i profesjonalna obsługa sprawią tworzą wspaniałą atmosferę, w której poczuje się wyjątkowo.  Wykwintnie podane wyszukane potrawy zadowolą każdy gust. Restauracja oraz lobby bar stanowią idealne miejsce do organizacji   spotkań prywatnych   i biznesowych.
 
Hotel posiada nowoczesne centrum SPA ARMACZI składające się z 11 gabinetów. Centrum Spa to oaza spokoju i harmonii gdzie goście doświadczą przyjemnych i uzdrawiających doznań. Oferowane zabiegi kosmetyczne i masaże zapewnią gościom dobre  samopoczucie. Na gości czeka tu także wanna z hydromasażem, kapsuła SPA z prysznicem Vichy i sauną na podczerwień ,gabinet pielęgnacji dłoni i stóp. Wykwalifikowana kadra, gotowa zawsze służyć pomocą dobierze zabiegi do potrzeb gościa.

Hotelowe centrum rekreacji posiada basen o wymiarach 10 m x 5 m i głębokości 1,40 m. Po pływaniu goście mogą wypocząć na plaży wypoczynkowej, w jaccuzi. Dodatkowe atrakcje to kaskada, prysznic wrażeń i 3 rodzaje saun, w tym sauna fińska, sauna aromatyczna i parowa.

Hotel „Elbrus” jest idealnym miejscem na konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe czy wyjazdy integracyjne. Hotel posiada trzy w pełni klimatyzowane i zaciemniane sale konferencyjne, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny i   własne łącze internetowe. Sale pozwalają na różne ustawienia: bankietowe, teatralne i szkolne dla róznych rodzajów imprez. Ponadto hotel oferuje organizację przerw kawowych, wyżywienie dla uczestników jak również atrakcje, które wypełnią czas wolny po obradach.


Ceny

Ceny od: 50,47 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel mieści się w samym centrum Szczyrku.


Zdjęcia

Elbrus Elbrus
Elbrus Elbrus
Elbrus Elbrus
Elbrus Elbrus

www.polhotels.com  www.poltravel.com