logo.jpg (8705 bytes)

Radisson SAS Hotel

Plac Rodla 10,
70-419 Szczecin
tel: (+48 91) 359 55 95
fax: (+48 91) 359 45 94
Email: reservations.szczecin@radissonsas.com

www.radissonsas.com
Poland

_______________________

English
version

Deutsche
Fassung

FRONT

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

Hotel RADISSON SAS znajduje się w biznesowym i kulturalnym centrum miasta. Położony jest 130 km od Berlina, 45 km od lotniska w Goleniowie. Hotel o czterogwiazdkowym standardzie oferuje Państwu komfortowo wyposażone pokoje i apartamenty, dwie restauracje, klub nocny Quo Vadis, Copernicus Piano Bar na najwyższym piętrze z przepiękną panoramą miasta i muzyką na żywo, Fitness World z siłownią, łaźnią turecką, sauną i basenem, strzeżony garaż podziemny. Zapewnia również zorganizowanie wszelkiego rodzaju konferencji, bankietów i seminariów.

Akceptujemy większość kart kredytowych.


Ceny standardowe (tylko wtedy, gdy rezerwacja została dokonana za pośrednictwem tej strony)Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (22)


Lokalizacja

Hotel jest usytuowany 130 km od Berlina, 45 km od Goleniowa. Port Swinoujscie znajduje się około 1,5 godziny jazdy od hotelu, w miejscu gdzie znajdują się wyśmienite połączenia z Danią i innymi portami. Istnieje połączenie komunikacyjne między SAS Hotel w Berlinie i naszym hotelem.

mapSM.jpg
(7172 bytes)
Kliknij, żeby zobaczyć mapę


www.polhotels.com www.poltravel.com