Panorama

Ul. Radosna 60
70-481 Szczecin
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Położony w sąsiedztwie Puszczy Bukowej i Jeziora Szmaragdowego, usytuowany przy zjeździe z autostrady A6 w kierunku Szczecin Podjuchy, hotel Panorama stanowi komfortowy obiekt turystyczno-konferencyjny. Atrakcyjne położenie zapewnia ciszę i spokój.  Hotel znajduje się na wzniesieniu z którego można podziwiać piękną panoramę okolicy.  Panująca w hotelu rodzinna atmosfera oraz pyszna kuchnia zapewnią gościom przyjemny pobyt.
Życzliwa obsługa i wysoki standard usług zapewniają wspaniałe warunki do wypoczynku i pracy.
 
W hotelu goście znajdą sale konferencyjne, Lobby Bar i Drink Bar  oraz sklep z pamiątkami.
W restauracji z tarasem można podziwiać malownicza panoramę Szczecina i zjeść pyszne dania kuchni polskiej i europejskiej.
Goście pragnący połączyć pobyt z dbałością o kondycję fizyczną znajdą tu saunę i fitness room. W obiekcie działa bezpłatny i bezprzewodowy Internet oraz znajduje się ogólnodostępne stanowisko komputerowe dla Gości.

Hotel posiada duży i strzeżony parking dla samochodów osobowych, autobusów, TIR-ów oraz przyczep campingowych z możliwością przyłączenia do wody i prądu.

Hotel posiada 132 pokoje: jednoosobowe, dwuosobowe i pokoje rodzinne. Goście mogą także wybrać pokoje o podwyższonym standardzie oraz trzy przestronne apartamenty z wyjściem na taras. Kilka pokoi przystosowanych dla osób niepełnosprawnych.

Pokoje wyposażone są w telefon, TV Sat, bezprzewodowy Internet oraz łazienkę z natryskiem.
Hotel przyjmuje zwierzęta.

Hotel posiada 3 klimatyzowane sale konferencyjne z możliwością zaciemnienia oraz małe kameralne saloniki idealne do małych spotkań.
Obszerny hol może być wykorzystany do rejestracji uczestników seminariów i szkoleń. W salach działa bezpłatny i bezprzewodowy Internet.
 
Dla gości nastawionych na rekreację jest tu Marina Squash & Fitness Club, nowoczesny klub squashowy z najnowocześniejszymi, profesjonalnymi kortami. Goście mogą także skorzystać z sali fitness i sauny.
Amatorzy czynnego wypoczynku mogą wypożyczyć rowery i wybrać się na wycieczkę do Puszczy Bukowej z licznymi szlakami i malowniczymi zakątkami.


Ceny

Ceny od: 37,02 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel zanjduje się w sąsiedztwie Puszczy Bukowej i Jeziora Szmaragdowego.


Zdjęcia

Panorama Panorama
Panorama Panorama
Panorama Panorama
Panorama Panorama

www.polhotels.com  www.poltravel.com