Novotel Szczecin

Al. 3 Maja 31
70-215 Szczecin
Polska
T

Guests reviews
Overall Rating:

Very Good
Read all reviews

Call Center: +48 22 492 77 29

Best Price Guarantee


___________________________

English
version

Deutsche
FassungNovotel Szczecin posiada 116 klimatyzowanych, jedno i dwuosobowych pokoi, z których 3 to apartamenty. Każdy z naszych pokoi wyposażony został w system umozliwiający bezpośrednie połączenie internetowe oraz telefoniczne. W pokojach znajduje się także telewizja kablowa oraz dodatkowa oferta filmowa. Dla tworzenia komfortowych warunków wydzielone zostały osobne piętra dla osób palących i niepalących. Hotel w pelni przystosowany zostal do potrzeb osób niepelnosprawnych. Novotel Szczecin posiada również szerokie mozliwosci w zakresie organizacji kameralnych spotkan, konferencji i bankietów dla grup liczacych ponad 200 osób. Posiadamy 8 sal konferencyjnych o metrażu: od 21 m2 do 182 m2. Wszystkie sale sa bogato wyposazone w nowoczesny sprzet umożliwiający profesjonalne prowadzenie spotkań. Komfort zapewniają również przeszklone, dobrze oświetlone i klimatyzowane pomieszczenia. W hotelu znajduje sie Centrum Biznesu, świadczace uslugi biurowe takie jak: kserowanie dokumentów, maszynopisanie, wysyłanie faksów, redagowanie korespondencji. Centrum umożliwia również samodzielną pracę z komputerem, dostep do poczty elektronicznej oraz internetu. Restauracja hotelu proponuje specjaly kuchni miedzynarodowej i polskiej, wyśmienite drinki, specjalne Dolfi Menu dla dzieci wraz z upominkami. Goście maja mozliwość zrelaksowania się w hotelowej siłowni, saunie fińskiej oraz skorzystania z basenu i jacuzzi.

Czekamy z niecierpliwością, aby Państwa powitać!


Hotel w skrócie:

Transport publiczny
Wyposażenie hotelu
Wyposażenie pokoi

Cennik

Hotel honoruje karty kredytowe: VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS, POLCARD, EUROCARD.

Pokoje

Ceny od 75 EUR.
Kliknij w celu sprawdzenia obowiązującego cennika

Restauracja

 Przeciętna cena obiadu wynosi PLN 80 (4 dania + napój)

Sale konferencyjne 

Sala konferencyjna  Pow. (m2)  Cena wynajmu
(cały dzień)
 Cena wynajmu
(pół dnia)
    PLN PLN
Agat  20 250 176
Jaspis  35 380 250
Turkus  47 480 315
Amber I 91 910 600
Amber I +II  182 1820 1183

Lokalizacja


Kliknij, żeby zobaczyć mapę

Novotel Szczecin jest usytuowany w centrum miasta, 100 m od stacji PKP, u zbiegu ulic 3 Maja i Dworcowej, w pobliżu Galerii Centrum i Starego Miasta.
Dojazd do hotelu autobusami nr A, B, C, D, E, 75, 61, 85.
Dojazd z lotniska: W Szczecinie kierować się do centrum, następnie na Bramę Portową. Hotel znajduje się za Brama Portową na przeciwko Domu Towarowego Centrum. 


www.polhotels.com www.poltravel.com