Pałac Baborówko

Baborówko, ul. Parkowa 1
64-500 Szamotuły
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstarPałac Baborówko znajduje się zaledwie 27 km od Poznania i 4 kilometry od Szamotuł. Pałac otoczony jest pięknym parkiem, gdzie goście znajdą prawdziwe pomniki przyrody i przepiękne stare drzewa. Znajdująca się przy Pałacu stadnina koni oraz Ośrodek Jeździecki zapewniają możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu. Otaczający pałac park z przepięknym drzewostanem,  zapewnia gościom spokój oraz możliwość obcowania z naturą.

 Pałac Baborówko został zbudowany w stylu eklektycznym z elementami secesyjnymi w końcu XIX w. W dokładnie wyremontowanym, zabytkowym obiekcie mieszczą się cztery przestronne i stylowe apartamenty. Ponadto w oficynie i zabudowaniach folwarcznych jest dwadzieścia miejsc noclegowych w pokojach gościnnych.

Goście mogą tu wziąć udział w takich atrakcjach jak pikniki historyczne, lekcje jeździectwa i zawody jeździeckie. Otaczająca pałac przyroda zachęca do pieszych i rowerowych wędrówek.
 
Każdy ze  stylowo urządzonych apartamentów z łazienkami ma inny klimat. W każdym apartamencie istnieje możliwość dostawienia dodatkowego łóżka. Goście mogą też wybrać przytulnie urządzone pokoje hotelowe.
 
Hotel nie posiada restauracji. Pałacowa kuchnia przygotowuje posiłki na indywidualne zamówienia  gości. Możesz tu zjeść smacznie i zdrowo. Hotelowa kuchnia słynie z tradycyjnych potraw wielkopolskich, które są przygotowywane na miejscu ze świeżych i zdrowych składników. Warzywa, owoce i zioła pochodzą z ekologicznej uprawy w hotelowym ogródku. Goście mogą tu także skosztować prawdziwych wiejskich przetworów owocowych i warzywnych. Do posiłków podawane są wykwintne wina.
 
W ciągu dnia goście mogą skorzystać z kącika kawiarnianego, gdzie  można przyrządzić sobie kawę albo herbatę.


Ceny

Ceny od: EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Pałac Baborówko położone jest zaledwie 27 km od Poznania i 4 kilometry od Szamotuł. Dojazd drogą wojewódzką nr 184 do wsi Kąsinowo, skąd wiedzie oznakowana trasa do Pałacu. 


Zdjęcia

Pałac Baborówko Pałac Baborówko
Pałac Baborówko Pałac Baborówko
Pałac Baborówko Pałac Baborówko
Pałac Baborówko

www.polhotels.com  www.poltravel.com